تاریخ: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴
دو داوطلب خانم وارد عرصه انتخابات شورای شهر مهاباد شدند


 

بە گزارش پایگاه خبری هاژه، معاون سیاسی_امنیتی فرماندار مهاباد در کنفرانس خبری روز پنجم از فرآیند ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ششمین دورۀ شوراهای اسلامی شهر و روستا، بە ارائە آماری از تعداد داوطلبان مهابادی، خلیفانی و گوک‌تپه‌ای پرداخت.

سلیمان پاکزاد گفت: در شهر مهاباد تا پایان روز پنجم، از مجموع ۳۵ نفر، تعداد ۲۷ داوطلب بە صورت حضوری و نه نفر نیز به صورت مجازی در دفاتر پیشخوان دولت، ثبت‌نام خود را نهایی کردەاند.

معاون فرماندار ویژه شهرستان مهاباد افزود: در حوزه‌ شهر خلیفان تا پایان روز پنجم، چهار نفر و در شهر گوک‌تپه نیز یک نفر اقدام بە ثبت‌نام کردەاند.

پاکزاد اضافه کرد: داوطلبان با میانگین سنی ۴۰ سال و سه نفر با مدرک دکتری، 11 نفر با مدرک کارشناسی ارشد، 18 نفر با مدرک کارشناسی، دو نفر با مدرک کاردانی و یک نفر با مدرک دیپلم ثبت نام خود را نهایی کردەاند.

وی در پایان با اشارە بە جنسیت داوطلبان گفت: تعداد ۳۲ نفر با جنسیت مرد و دو نفر خانم وارد عرصه‌ی انتخابات شوراهای شهر و روستا شدەاند.

داوطلبان تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ٢۶ اسفند ١٣٩٩ می‌توانند با مراجعه به فرمانداری مهاباد، روند ثبت نام خود را در ششمین انتخابات شوراهای شهر و روستا تکمیل کنند.