تاریخ: ۱۴۰۰/۷/۲۳
پیام نور مهاباد میزبان آزمون وکالت قوه قضائیه جنوب استان
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاݫه، آزمون وکالت قوه قضائیه امسال نیز در حوزه امتحانی دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد، همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

معروف خلیلی نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد با بیان اینکه این آزمون ملی با حضور داوطلبانی از شهرهای جنوب استان برگزار شد، اظهار کرد: جهت رفاه حال داوطلبین  با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از قبل تلاش نمودیم که همچون تجربه درخشان یک دهه گذشته این مرکز دانشگاهی در برگزاری آزمون های سراسری، محیطی آرام و توأم با آرامش خاطر را فراهم نمائیم.

وی در ادامه به تعداد شرکت کنندگان در این آزمون اشاره کرد و گفت: در این آزمون 386 داوطلب با یکدیگر به رقابت پرداختند که از این تعداد 137نفر خانم و 249نفر آقا بودند.

پوراکبر دادستان مهاباد نیز طی بازدیدی که از نحوه برگزاری آزمون داشتند اظهار کرد: مرکز وکلای قوه قضاییه با نگاه به آینده و تخصصی کردن وکالت در اندیشه سامان دادن به نظام وکالت است.

وی در ادامه با توجه به حساسیت نوع آزمون ضمن تقدیر از کلیه عوامل حاضر در جلسه آزمون، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در این حوزه امتحانی و همچنین دقت، انسجام کاری و وحدت و همدلی مجموعه عوامل مدیریتی و اجرایی را در راستای برگزاری هرچه بهتر این آزمون مطلوب ارزیابی نمودند.