تاریخ: ۱۴۰۰/۷/۲۹
نصب و راه اندازی کافوی نوری وارتباط رسانی به مسکن مهر شهرستان مهاباد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مسکن مهر و چند مجتمع دیگر در سطح شهرستان مهاباد با نصب و راه‌اندازی کافوی نوری و سایر تجهیزات فیبر نوری به ارتباط مخابراتی مجهز شدند.

با نصب وراه اندازی کافوی نوری در مساکن مهر  تعاونی 2 زاگرس، صنعتگران و معدنکاران شهرستان مهاباد ، مشتریان مخابرات می‌توانند با استفاده از ظرفیت کافوی نوری از پهنای باند بیشتر و خدمات ارتباطی بهتری در این مناطق  برخوردار شوند.

سید محمدی رئیس اداره مخابرات شهرستان مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه با اشاره به راه اندازی امکانات مخابراتی در سطح شهرستان و روستاهای تابعه گفت: تمام تلاش این مجموعه در راستای ارتباط رسانی و نصب تجهیزات جدید مخابراتی جهت ارائه خدمات با کیفیت با مشتریان است و امیدوارم بتوانیم خدمات قابل قبولی از جمله راه‌اندازی اینترنت پرسرعت برای مشتریان  فراهم آوریم.

وی ضمن تشریح فعالیت های مخابراتی به منظور توسعه زیرساخت‌ها وا رائه خدمات بهتر و تحقق رضایت مشتریان اظهار داشت : برای رسیدن به این مهم بیش از بیش از توان و پتانسیل موجود بهره خواهیم گرفت.  

شایان ذکر است در این عملیات توسعه، بستر ارتباطی برای 416 پورت تلفن ثابت و 160 پورت اینترنت پرسرعت ADSLبرای مشتریان این شهرستان فراهم گردید.