تاریخ: ۱۴۰۰/۸/۱۵
کدام مدارس مهاباد بازگشایی شدند؟

به گزارش پایگاه خبری هاژه، روز شنبه ١٥ آبانماه ١٤٠٠، مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد نحوه بازگشایی مدارس شهرستان مهاباد را اعلام کرد.

کریم سلیمانی گفت: با هماهنگی‌های صورت‌ گرفته میان مدیران مدارس با اولیای دانش‌آموزان، از امروز(١٥ آبانماه) تمامی مدارس متوسطه دوم با هر آمار جمعیتی به صورت گروه‌بندی با توجه به مساحت کلاس‌ها و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی شدند.

وی افزود: از مدیران مدارس خواستەایم تا آمار واکسیناسیون دز اول و دوم دانش‌آموزان و دبیران شاغل در مدارسشان را ارائە دهند تا نسبت به آن تصمیم‌گیری‌های آتی لحاظ شود.

وی در مورد بازگشایی مدارس ابتدایی و متوسطه اول گفت: بر اساس آخرین مصوبه ستاد ملی کرونا مدارس ابتدایی و متوسطه(هفتم، هشتم و نهم) از اول آذرماه با هر آمار جمعیتی بازگشایی و آموزش حضوری این عزیزان نیز شروع خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد در مورد بازگشایی مهدهای کودک گفت: با توجه به شیوه‌نامه مدیریت مهدهای کودک مبنی بر لزوم آموزش حضوری پیشنهاد ما بازگشایی این مراکز است اما بنا بر حساسیت‌های موجود و دستورات فرماندار ویژه شهرستان مهاباد، بازگشایی مهدهای کودک منوط به دستورات ستاد استانی مقابله با کرونا خواهد بود.