تاریخ: ۱۴۰۰/۸/۳۰
کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا در مهاباد تشکیل جلسه داد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، کمیته اطلاع رسانی ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان مهاباد با موضوع ترغیب شهروندان برای تزریق واکسن تشکیل جلسه داد.

در این نشست سیامند جوانبخت رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد اظهار کرد: بر اساس آخرین رنگبندی کرونایی، شهرستان مهاباد در وضعیت زرد قرار گرفته و باید ضمن حفظ وضعیت فعلی برای تبدیل شدن به وضعیت آبی تلاش کرد.

 

وی افزود: درحال حاضر تعدادی از شهروندان مهابادی برای دریافت و تزریق واکسن اقدام نکرده و برای ایجاد ایمنی جمعی در شهرستان، نیازمند تغییر نگرش این افراد از طریق اطلاع رسانی می‌باشیم.

جوانبخت تصریح کرد: به همین منظور تعیین شعاری ترغیب کننده و اطلاع رسانی آن در شهرستان مهاباد در دستور کار قرار گرفته و از فعالان رسانه‌ای شهرستان در این نشست دعوت شده تا با تبادل نظر اقدام به تعیین شعاری متناسب با فضای فعلی شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد ظرفیت رسانه‌ای شهرستان مهاباد را یکی از عوامل آگاهی بخشی به شهروندان برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تزریق واکسن اعلام کرد و گفت: رسانه‌های شهرستان از ابتدای شیوع ویروس کرونا  در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا اقدام به روشنگری و اطلاع رسانی کردهاند، لذا تقدیر از زحمات فعالان رسانه‌ای شهرستان باید در دستور کار قرار گیرد.