تاریخ: ۱۴۰۰/۹/۱۵
در اداره میراث فرهنگی مهاباد چه خبر است؟
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره میراث فرهنگی مهاباد برای پنجمین بار در یک سال و نیم گذشته تغییر کرد.
 
 
از مرداد ماه سال گذشته اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مهاباد 5 رییس و سرپرست به خود دیده، به نحوی که آخرین تغییرات این اداره در سکوت کامل خبری صورت گرفته است.
تغییرات پی‌درپی و بدون توجیه بسیاری از شهروندان و فعالان بخش میراث فرهنگی را متعجب کرده است.
26 مرداد سال گذشته طی مراسمی در فرمانداری مهاباد از زحمات "غلامرضا عبده" قدردانی و "عبید سرخابی" به عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهاباد معرفی شد.
 
 
چند ماه بعد عبید سرخابی، جای خود را به "ناصر صدفی" داد تا به عنوان سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری مهاباد مشغول شود.
 
مورخه 22 خرداد سال جاری نیز طی مراسمی در فرمانداری مهاباد از زحمات ناصر صدفی تقدیر شد و ایوب حاجی زاده به عنوان رییس این اداره معرفی و منصوب شد.
 
 
بعد از گذشت 5 ماه خبر رسیده که دوباره تودیع و معارفه میراث فرهنگی مهاباد در آینده‌ای نزدیک برگزار خواهد شد و طی آن از زحمات ایوب حاجی‌زاده تقدیر و دوباره ناصر صدفی به عنوان رییس جدید اداره میراث فرهنگی مهاباد رسما آغاز بکار خواهد کرد. 
 
تغییرات پی درپی آنهم در اداره میراث فرهنگی مهاباد که همواره نیازمند ثبات برای تدوین برنامه‌ای جامع برای حفظ، حراست از هویت و تاریخ شهرستان و منطقه است، علاوه بر شهروندان رسانه‌ها را هم در شوک و سردرگمی فرو برده است.