تاریخ: ۱۴۰۰/۱۰/۴
دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی در ارومیه گشایش یافت
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی، دام، طیور و آبزیان، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی آذربایجان غربی در ارومیه با حضور ۱۰۰شرکت داخلی و نمایندگان شرکتهای خارجی گشایش یافت.
 
شرکت فرآوری لبنیات شروین مهاباد نیز در این نمایشگاه حضور دارد و محصولات خود را به نمایش گذاشته است.
 
 
محمد صادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در این نمایشگاه از غرفه محصولات این شرکت بازدید کرد.
 

 
با ارزیابی عملکرد سال 1399 شرکت‌ها و کارخانجات تولیدی سطح استان آذربایجان‌غربی، شرکت فرآوری لبنیات شروین مهاباد، تندیس گواهینامه استانی حمایت از حقوق مصرف کننده را بدست آورد.
 
 
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در این نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیش از ۱۰۰ موسسه و شرکت داخلی فعال در بخش کشاورزی و نمایندگان شرکت‌های معتبر خارجی و بین المللی در دوازدهمین  نمایشگاه صنایع و ماشین‌آلات کشاورزی در استان حضور دارند.
اکبر کرامتی افزود: حدود ۳۰ درصد شرکت‌ها در حوزه کشاورزی و نهاده‌ها، ۲۰ درصد در حوزه تجهیزات آبیاری و گلخانه ها و ۵۰ درصد ماشین‌آلات کشاورزی بوده است.
وی گفت: چهار طرح جامع زراعت، باغبانی، ترویج و آب و خاک در طول پنج سال گذشته تحت عنوان احیای دریاچه ارومیه توسط وزارت جهاد کشاورزی اجرا شده است که این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ارائه نتایج و دستاوردهای این طرح‌ها است.
کرامتی اضافه کرد: شناخت بازار، ایجاد فضای رقابتی جهت ورود به بازارهای جدید، جذب سرمایه‌گذاری کشاورزی، تبادل اطلاعات و تجربیات و انتقال یافته‌های علمی و فناوری‌های نوین، معرفی و ارائه محصول، معرفی کالا و خدمات جدید و سنجش توان رقابتی مشارکت‌کنندگان، تحقیق بازار و بازاریابی از اهداف مهم برگزاری این نمایشگاه به شمار می‌رود.
 
به گزارش هاژه، این نمایشگاه از یکم تا پنجم دی ماه در محل برگزاری دایمی نمایشگاه‌های بین المللی استان واقع در پارک جنگلی ارومیه برگزار می‌شود و از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۸ عصر برای بازدید عموم و فعالان بخش کشاورزی دایر است.