تاریخ: ۱۴۰۰/۱۰/۸
2 استاد دانشگاه پیام نور مهاباد به عنوان پژوهشگران برگزیده استان انتخاب شدند

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، به مناسبت هفته پژوهش و فناوری از 2 استاد دانشگاه پیام نور مهاباد به عنوان پژوهشگر برگزیده استان آذربایجان غربی تقدیر شد.

 

در مراسمی که با حضور استاندار در دانشگاه ارومیه برگزار شد از دکتر معروف خلیلی و دکتر علی مصطفایی، مدرسان و اعضای یات علمی دانشگاه پیام نور مهاباد به عنوان اساتید برگزیده و برتر منطقه 3 کشوری و استان آذربایجان غربی تقدیر شد.

معروف خلیلی دارای دکتری تخصصی رشته ژنتیک و بیومتریک از دانشگاه تبریز است که درحال حاضر رییس دانشگاه پیام نور مهاباد می باشد.

 

وی در سال 98 و 99 به عنوان استاد نمونه علمی کشوری پیام نور و پژوهشگر برتر کشوری در سازمان مرکزی در سال 96 و 99  را دریافت کرده، خلیلی تاکنون 12 جلد کتاب( تألیف، ترجمه و ویراستاری)، 106 مقاله علمی در سطوح مختلف را به رشته تحریر درآورده است.

 

در این مراسم از دکتر علی مصطفایی دکتری رشته روان‌شناسی از دانشگاه علامه طباطبایی و استادیار دانشگاه پیام نور مهاباد نیز به عنوان اساتید برگزیده و برتر منطقه 3 کشوری و استان آذربایجان غربی تقدیر شد.

 

مصطفایی دارای 5 کتاب درسی دانشگاهی، 19 مقاله علمی – پژوهشی و 51 مقاله همایش‌های ملی و بین المللی است. وی همچنین 96 بار به عنوان استاد راهنمای پایانامه ارشد و در 5 مجله علمی – پژوهشی داوری مقالات را بر عهده دارد.