تاریخ: ۱۴۰۰/۱۰/۱۲
رییس اتاق اصناف مهاباد تغییر کرد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بدنبال رسانه‌ای شدن اتهامات وارده به مقام مسوول در اتاق اصناف مهاباد، صبح امروز رییس جدید آن با برگزاری انتخابات داخلی منصوب شد.

مورخه 2 دیماه سال‌جاری، رسانه هاژه با انتشار گزارشی تحت عنوان رونمایی از سویه جدید ویروس فساد در مهاباد به پرونده تخلف در توزیع کالاهای اساسی پرداخته بود.

ساعاتی بعد مسوولان مهاباد بصورت رسمی جزئیات آن را اعلام کردند و چند روز بعد، رییس اتاق اصناف مهاباد استعفا کرد.

در اینباره بیشتر بخوانید:  

به دنبال پذیرش استعفای رییس اتاق اصناف از سوی کمیسیون نظارت بر امور اصناف شهرستان، انتخابات هیات رییسه برگزار و سلیمان سلطانی به عنوان رییس جدید اتاق اصناف مهاباد انتخاب شد.

 

محمد جهین رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهاباد با تایید خبر استعفای رییس پیشین و انتخاب سلطانی به عنوان رییس جدید اتاق اصناف مهاباد اظهار کرد: امروز و پس برگزاری انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف سلیمان سلطانی به عنوان رئیس جدید اتاق اصناف این شهرستان با حداکثر آرا انتخاب گردید.

وی افزود: حکم سلطانی توسط رئیس کمیسیون نظارت بر امور اصناف این شهرستان تایید و صادر شده است.

جهین در پاسخ به سوال هاژه در خصوص آخرین وضعیت تخلف در توزیع 19 تن برنج تنظیم بازار نیز اظهار کرد: این پرونده با تغییرات در اتاق اصناف مهاباد موضوعاتی جدا از یکدیگرند و پرونده تشکیل شده برای این تخلف در اداره تعزیرات حکومتی شهرستان در جریان است.