تاریخ: ۱۴۰۰/۱۰/۲۹
آخرین وضعیت جاده‌های مهاباد تشریح شد
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مهاباد آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی این شهرستان را تشریح کرد.
محسن خادمی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: از ساعاتی قبل سه محور مواصلاتی این شهرستان به علت کولاک برف مسدود شده و رانندگان از ورود به جاده تا عادی شدن شرایط آب و هوایی خودداری کنند.
وی افزود: محور مهاباد به بوکان، مهاباد به سردشت و همچنین محور مهاباد به پیرانشهر از طرف مسیر پسوه به علت کولاک و عدم دید کافی مسدود شده و تردد در آنها امکان پذیر نیست.
خادمی با بیان اینکه کولاک شدید در تمامی محورهای شهرستان در جریان است، تصریح کرد: رانندگان از سفرهای غیر ضروری تا مساعد شدن شرایط امتناع کنند، در صورت ضرورت رانندگان ضمن رعایت نکات امینی از مسیرهای جایگزین(مهاباد - میاندوآب - بوکان) و (مهاباد - نقده - پیرانشهر) استفاده کنند.
رییس اداره راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای مهاباد اظهار داشت: هم اکنون تردد در سایر محورها شامل محور مهاباد به ارومیه و مهاباد به میاندوآب بسیار به‌سختی و تنها با استفاده از زنجیرچرخ امکان پذیر است.
وی افزود: هم اکنون تمام امکانات و ماشین آلات راهداری برای برف روبی و نمک پاشی و همچنین ارایه خدمات به خودروهای گرفتار شده در برف و کولاک آماده باش هستند.
خادمی از رانندگانی که قصد تردد در مسیرهای منطقه را دارند، خواست که قبل از سفر در این فصل از وضعیت راه ها از طریق تماس با شماره تلفن‌های ۴۲۲۲۴۵۰۰، ۴۲۲۲۲۳۶۰۰ و ۲-۴۲۲۲۴۵۰۱ آگاهی پیدا کنند.