تاریخ: ۱۴۰۰/۱۱/۶
کمیته فضاسازی و شبکه‌های اجتماعی مهاباد تشکیل جلسه داد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، کمیته فضاسازی و شبکه اجتماعی ستاد دهه فجر تشکیل جلسه داد.

این نشست در سالن جلسات سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مهاباد با حضور اصحاب رسانه به منظور هماهنگی و بررسی ایده‌های ابتکاری جهت برگزاری مراسمات دهه فجر برگزار گردید.

رسول گلباخی دبیر کمیته فضاسازی و شبکه‌های اجتماعی شهرستان مهاباد در این مراسم اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه عکس با موضوعات مختلف در این شهرستان یکی از برنامه‌های ابتکاری دهه فجر خواهد بود.

وی افزود: هدف از برگزاری این جلسه بررسی ایده‌ها و پویش‌هایی است که می‌تواند به برگزاری هرچه بهتر مراسمات دهه فجر کمک نماید.

گلباخی تصریح کرد: مشارکت عمیق اقشار شهرستان در رده‌های سنی مختلف با برگزاری مراسمات، پویش‌ها و مسابقات ویژه این ایام از دیگر اهداف این کمیته است.

وی در پایان از مطرح کردن ایده‌ها و پویش‌های ابتکاری استقبال کرد و گفت: اصحاب رسانه با توجه به رسالت و ظرفیت خود می‌توانند ایده‌های پیشنهادی خود را با کمیته فضاسازی و شبکه‌های اجتماعی مهاباد درمیان بگذارند. 

سید محمود سید قادری مکری نیز در این جلسه اظهار کرد: به منظور افزایش هماهنگی بیشتر جهت درج اخبار دقیق افتتاحیه‌ها و مراسمات دهه فجر، معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری مهاباد به عنوان مسوول برنامه‌ها و مشخصات پروژه‌های افتتاحی ایام دهه فجر منصوب شده است و اصحاب رسانه می‌توانند جهت دریافت ریز برنامه‌ها و مشخصات پروژه‌ها با وی هماهنگی لازم را انجام دهند.

وی افزود: دریافت عمکلرد رسانه‌ها در ایام مبارک دهه فجر و تقدیر از اصحاب رسانه نیز در دستور کار قرار دارد.

سید قادری مکری از افزایش کمیته‌های ستاد دهه فجر به 20 کمیته خبر داد و گفت: در روزهای آینده مسوول کمیته‌ها نیز مشخص می‌شود.

اکبر قبادی مدیر دفتر روابط عمومی صداوسیمای مرکز مهاباد نیز در این نشست اظهار کرد: اگرچه صدا و سیمای این شهرستان همواره به موضوع بمباران شهر مهاباد از سوی رژیم بعث اهتمام ورزیده، اما این موضوع مهم همواره مغفول مانده و نیازمند توجه بیشتر رسانه‌ها برای بیان جنایات رژیم بعث در مهاباد است.

وی افزود: معرفی و شناساندن 17 شهید ایام دهه فجر مهاباد از دیگر موضوعاتی است که باید مورد توجه اصحاب رسانه برای تنویر افکار عمومی قرار گیرد.

ادامه جلسه به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خبرنگاران مهابادی اختصاص داشت.