تاریخ: ۱۴۰۰/۱۱/۱۶
آخرین وضعیت جاده‌های مهاباد تشریح شد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مهاباد آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی این شهرستان را تشریح کرد.

رحمت نویدی‌نیا در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: شب گذشته بدلیل کولاک در محورهای مهاباد – بوکان(برهان) و مهاباد – سردشت تردد به سختی امکان‌پذیر بود و نزدیک به 15 خودروی سنگین، نیمه سنگین و سواری شهروندان در این محورها رهاسازی شدند.

وی افزود: درحال حاضر تردد در تمامی محورهای مواصلاتی شهرستان مهاباد در جریان است و فقط در محور مهاباد – سردشت در گردنه زمزیران کولاک در جریان است و رانندگان در این محور باید با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی حرکت نمایند.

نویدی‌نیا تصریح کرد: محور مهاباد به بوکان از مسیر جاده برهان نیز بازگشایی شده و نیروهای راهداری 2 نقطه در این مسیر را برای سهولت تردد تعریض کرده‌اند.

وی اضافه کرد: تردد در سایر محورهای مهاباد به میاندوآب و ارومیه نیز بدون مشکل خاصی در جریان است.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مهاباد در ادامه از بازگشایی تمامی راه‌های روستایی شهرستان مهاباد خبر داد و گفت: تردد در تمامی راه‌های روستایی در جریان است و نیروهای راهداری در حال تعریض برخی نقاط هستند.

وی افزود: در مسیر جاده برهان نیز یک اکیپ از نیروهای راهداری درحال برفروبی راه ارتباطی روستاهای قزلجه به درمان هستند و تا پایان امروز این نقطه نیز بازگشایی خواهد شد.