تاریخ: ۱۴۰۰/۱۱/۱۸
پروژه آسفالت راه روستای آلبلاغ مهاباد افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در هفتمین روز از دهه مبارک فجر پروژه بهسازی و آسفالت راه روستای آلبلاغ مهاباد با حضور مسوولان شهرستان مهاباد افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

 

رحمت نویدی‌نیا سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مهاباد در آیین افتتاح این پروژه اظهار کرد: 7.3 کیلومتر از پروژه محور آلبلاغ با مشارکت بخصوصی و با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: عملیات خاک برداری، زیرسازی و آسفالت این پروژه توسط شرکت آرا سنگ صنعت گوهر مهاباد با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان انجام شده و اداره راهداری نیز 450 تن قیر رایگان را برای اجرای این پروژه تأمین کرده است.

نویدی‌نیا تصریح کرد: اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان مهاباد نیز 50 تن قیر رایگان را جهت اضافه ضخامت این راه جهت تبدیل به جاده صنعتی تأمین کرده است.

آخرین برنامه هفتمین روز از دهه مبارک فجر برگزاری مراسم یادآوره 64 شهید اصناف شهرستان مهاباد بود و در آن معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت آذربایجان‌غربی اظهار کرد: ۱۱ هزار شهید در کشور مربوط به اصناف و بازاریان است.

سید نظری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مهاباد نیز در این مراسم اظهار کرد: تکریم خانواده‌هایی که در تمام شرایط پای انقلاب ایستاده و نقش آفرینی کردند وظیفه همه مسئولان است.