تاریخ: ۱۴۰۰/۱۱/۲۱
آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی شهرستان مهاباد اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مهاباد آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی این شهرستان را اعلام کرد.

رحمت نویدی‌نیا در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: از ساعاتی پیش بارش باران در شهرستان مهاباد آغاز شده است، با اینحال تردد در محورهای مهاباد به میاندوآب و ارومیه بدون مشکل خاصی در جریان است و کاهش دید افقی بدلیل مه گرفتگی گزارش نشده است.

وی افزود: در محور مهاباد – سردشت بارش شدید برف در گردنه‌ زمزیران و محدوده کله‌کاوی گزارش شده و نیروهای راهداری درحال نمک پاشی و برفروبی جاده هستند.

نویدی‌نیا تصریح کرد: بارش باران در محور مهاباد – بوکان(برهان) از صبح امروز گزارش شده و از دقایقی قبل بارش برف در محدوده قره‌بلاغ آغاز شده است.

وی اضافه کرد: فعلا تردد در تمامی محورهای شهرستان در جریان است ولی احتمال می‌رود که بارش برف در محورهای مهاباد به سردشت و مهاباد به بوکان شدت یابد.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مهاباد در پایان به شهروندان توصیه کرد: طی امروز و فردا از سفرهای غیر ضروری و تردد در محورهای مواصلاتی به‌ویژه مهاباد به سردشت و بوکان پرهیز کنند و در صورت ضرورت، ضمن بهمراه داشتن زنجیر چرخ، سوخت کافی، جیره خشک و وسایل گرمایشی، از سالم بودن سیستم گرمایشی خودرو و برف پاک‌کن اطمینان حاصل کنند.

عکس تزئینی است.