تاریخ: ۱۴۰۰/۱۲/۱
نامه منتسب به نماینده مهاباد در مجلس جعلی از آب درآمد

هاژه - در روزهای گذشته نامه‌ای منتسب به نماینده مردم مهاباد در خصوص پرونده 2 عضو شورای اسلامی شهر مهاباد، در فضای مجازی دست به دست شد و ساعاتی بعد جلال محمودزاده آن را تکذیب کرد.

در این نامه جعلی جلال محمودزاده ضمن رفع اتهام 2 عضو شورای شهر، خواستار مختومه کردن پرونده آنها شده بود.

محمودزاده در نامه‌ای به دادستان شهرستان مهاباد، ضمن تکذیب آن، خواستار شناسایی و برخورد با عاملان جعل این نامه شده  است.

در بخشی از این نامه آمده است: متأسفانه  در چند روز اخیر فرد یا افرادی اقدام به جعل امضا و نامه اینجانب با موضوع دستگیری دو نفر از اعضای شورای اسلامی دوره ششم شهر مهاباد نموده‌اند، که البته این اقدام مسبوق به سابقه بوده و در طول ایام تبلیغات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی نیز بارها به عناوین مختلف و با ترفندهای عدیده اقدام به جعل نامه و مدارک دیگر نموده بودند، لذا ضمن تکذیب کلیت و محتوای نامه مذکور خواهشمند است، دستور فرمایید به منظور جلوگیری از تکرار چنین اقدامات سخیفانه‌ای نسبت به شناسایی و برخورد قضایی با عوامل جعل، توزیع و نشر نامه اشاره شده در فضای مجازی اقدام عاجل و لازم صورت گیرد.

دادستان شهرستان مهاباد نیز در همین رابطه از پیگیری موضوع و برخورد با جاعلان نامه خبر داده است.

مهراب پور اکبر در این‌خصوص در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: قبل از انتشار تکذیبیه از سوی نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: در خصوص انگیزه و علت انتشار نامه جعلی منتسب به جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد، بررسی‌هایی صورت گرفته و در حال حاضر نیز موضوع درحال پیگیری است.