تاریخ: ۱۴۰۱/۲/۷
کلاهبردار ۲۰۰ میلیارد ریالی در سقز دستگیر شد
به گزارش پایگاه خبری هاژه، فرماندهی انتظامی کوردستان گفت: عامل کلاهبرداری ۲۰۰ میلیارد ریالی از طلافروشان در کمتر از ۲۴ ساعت در شهرستان سقز دستگیر شد.
 
سردار علی آزادی گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان سقز مبنی بر کلاهبرداری صورت گرفته از آنان، تحقیقات در این خصوص به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرارگرفت.
وی اضافه کرد: پس از تحقیق از مال باختگان و جمع آوری مدارک و مستندات لازم مشخص شد عامل این کلاهبرداری با جلب اعتماد طلافروشان در سقز، طلاها را از شاکیان اخذ و در قبال آن به آنان چک و رسید ارایه کرده است.
 فرماندهی انتظامی کوردستان افزود: ماموران پلیس آگاهی سقز با اشراف اطلاعاتی و اقدامات پلیسی فرد کلاهبردار را در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر کردند.
سردار آزادی با بیان اینکه در تحقیقات به عمل آمده متهم به ۲۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از طلا فروشی ها اعتراف کرده است، یادآور شد: متهم به همراه پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه پلیس با قدرت در مقابل مخلان نظم و امنیت ایستاده است، گفت: عده ای از افراد سودجو و فرصت طلب ب سواستفاده و فریب قصد کلاهبرداری از شهروندان را دارند که ما از مردم انتظار داریم در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
 
منبع: ایرنا