تاریخ: ۱۴۰۱/۲/۲۰
کامیاران میزبان نخستین جشنواره ملی موسیقی خیابانی ایران
به گزارش پایگاه خبری هاژه، دبیر اجرایی جشنواره ملی موسیقی خیابانی نواحی ایران گفت: مراسم افتتاحیه نخستین جشنواره ملی موسیقی خیابانی نواحی ایران در روز ٢١، اردیبهشت ماه، با حضور مسئولان استانی و هنرمندان در شهر کامیاران برگزار می‌شود.
 
کامبیز اسدی عنوان کرد: باتوجه به ظرفیت و توانایی‌های خاص شهرستان کامیاران در حوزه موسیقی، کامیاران به عنوان میزبان  نخستین جشنواره ملی موسیقی خیابانی انتخاب و انتظار می‌رود که از ظرفیت‌های این جشنواره در راستای توسعه فرهنگی و هنری کامیاران و کوردستان استفاده شود.
وی تصریح کرد: نخستین جشنواره ملی موسیقی خیابانی نواحی با حضور ۱۴ گروە موسیقی از استان‌های سراسر کشور در روزهای ٢١، ٢٢ و ٢٣ اردیبهشت ماە در شهر کامیاران برگزار می‌شود.
دبیر اجرایی جشنواره ملی موسیقی خیابانی با اشارە بە اهداف و برنامە‌های جشنوارە اظهار کرد: این رویداد فرهنگی هنری برای اولین بار در کامیاران و در راستای معرفی ظرفیت‌های فرهنگی و هنری کردستان و به ویژه کامیاران به مردم ایران زمین و ایجاد رونق فعالیت‌های فرهنگی برگزار می‌شود.
وی از حمایت‌های هنرمندان تشکر و قدردانی کرد و گفت: هنرمندان برای برگزاری این جشنواره حضوری فعال داشته‌اند و تمام توان خود را برای هرچه باشکوه‌تر نخستین جشنواره ملی موسیقی خیابانی در کامیاران به کار گرفتند.