تاریخ: ۱۴۰۱/۲/۳۱
فرماندار:«اخبار موثق را از هاژه پیگیری می‌کنم»
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد بصورت سرزده از دفتر رسانه هاژه بازدید کرد.
در این بازدید امیر قادری ضمن بازدید از بخش‌های اتاق خبر، سالن کنفرانس، استودیو، واحد تدوین و گرافیک و اتاق صدا، با خبرنگاران این رسانه دیدار و گفتگو کرد.
فرماندار مهاباد در نشست با خبرنگاران هاژه، رسانه‌ها را پل ارتباطی شهروندان با مسوولان و بازوی توانمند اطلاع رسانی در شهرستان اعلام کرد.
امیر قادری افزود: رسانه هاژه در مدت فعالیت خود توانسته ضمن اطلاع رسانی دقیق، سریع و شفاف، مطالبات مردم و شهروندان را مطرح کند.
قادری تصریح کرد: پتانسیل‌های عظیم شهرستان مهاباد را می‌توان با استفاده از ظرفیت رسانه‌ای شهرستان معرفی کرد و از این طریق بستر را برای جذب سرمایه‌گذار فراهم نمود.
معاون استاندار در ادامه با تأکید بر نقش ارزنده رسانه‌ها در آگاه سازی و رفع نواقص مدیریتی اظهار کرد: آماده و پذیرای نقدهای منصفانه در راستای رفع مشکلات و رسیدن به مطالبات هستیم و همزمان با آن معتقدیم که مدیران شهرستان نیز باید با رسانه‌ها ارتباط تنگاتنگ و نزدیکی داشته باشند.
امیر قادری افزود: هاژه یکی از رسانه‌های موثر در سطح شهرستان، منطقه و کشور بوده و به شخصه «اخبار موثق را از هاژه پیگیری می‌کنم».
فرماندار مهاباد در پایان با اهدای لوح تقدیر، از زحمات خبرنگاران این رسانه تجلیل کرد.