تاریخ: ۱۴۰۱/۳/۲۹
کشف 41 قبضه سلاح غیرمجاز در مهاباد
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد از کشف 41 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیر مجاز در سطح این شهرستان خبر داد. 
 
 سرهنگ "محمد توحیدی " در تشریح جزئیات این خبر در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در اجرای طرح مبارزه با سلاح و مهمات غیر مجاز، طی چندین عملیات منسجم  و با اشراف اطلاعاتی و مشارکت شهروندان "مهاباد"، پلیس امنیت عمومی انتظامی شهرستان موفق شد افرادی که در زمینه خرید و فروش سلاح غیر مجاز اقدام می کردند را شناسایی کند.
وی با اشاره به اینکه ضمن رصد اخبار واصله و بررسی های تخصصی و با هماهنگی های قضائی، در 3 ماه اول سال جاری؛ در بازرسی از مخفیگاه متهمان  تعداد 41  قبضه سلاح (9 قبضه سلاح جنگی و 32 قبضه سلاح شکاری) کشف و ضبط شد، خاطر نشان کرد: در این زمینه  30 متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
فرمانده انتظامی مهاباد با اشاره به اينکه يکي از ابزارهاي مخل نظم وامنيت اجتماعي، قاچاق سلاح و مهمات است، یادآور شد امنيت و آرامش مردم خط قرمز پليس بوده و پلیس با کساني که از اين خط قرمز عبور کنند برابر با قانون و در راستاي مطالبه به حق مردم قاطعانه برخورد خواهد کرد.
سرهنگ محمد توحیدی در پایان اضافه کرد: شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعاليت غيرقانوني و قاچاق، مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند و همچنین شماره تلفن 197 پليس آماده دريافت نظرات، پيشنهادات و تقدير شما همشهريان عزيز از عملكرد پليس مي باشد.
عکس تزئینی است.