تاریخ: ۱۴۰۱/۴/۵
کشف ۴۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در ارومیه
به گزارش پایگاه خبری هاژه، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف ۴۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در ارومیه، خبر داد.
 
 سردار رحیم جهانبخش در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان از فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در ارومیه مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: مأموران با تشکیل چندین اکیپ ضمن هماهنگی با مقام قضایی نسبت به شناسایی متهمان اقدام و با اشراف اطلاعاتی در ایستگاه بازرسی شهید "کلانتری" مستقر و نسبت به توقیف خودروی متهمان اقدام کردند که در بازرسی از آن  مقدار ۴۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی استان در ادامه تصریح کرد: در این راستا ۳ متهم دستگیر و ۲  دستگاه  خودرو(پژو و هایلوکس) نیز توقیف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
سردار جهانبخش گفت: خادمان مردم در انتظامی در جهت ارتقاء احساس امنیت در بین شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و همچنین شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما همشهریان از عملکرد پلیس است. /پایگاه خبری پلیس