تاریخ: ۱۴۰۱/۴/۱۵
سیستم اطفای حریق تاناکورای مهاباد راه‌اندازی شد
پژمان اسمعیل نژاد

بە گزارش پایگاە خبری هاژە، روز چهارشنبە ۱۵ تیرماە ۱۴۰۱، سیستم اطفای حریق مجتمع تاناکورای مهاباد در یک مانور آتش‌نشانی افتتاح شد.

بابک رستم‌پور، شهردار مهاباد در گفتگو با هاژه گفت: ایمن‌سازی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری و بەویژه مجتمع تاناکورا یکی از برنامه‌های شهرداری بوده که خوشبختانه امروز با نصب و استقرار ۷۰ فایرباکس و ۳ هزار متر شلنگ در مساحت ۳ هکتار، پروژه ایمن‌سازی مجتمع تاناکورا به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: استقرار سیستم اعلان حریق از دیگر برنامه‌ شهرداری مهاباد برای این مجتمع است که تا یک ماه دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید.

رستم‌پور تاکید کرد: عایق‌بندی سیستم اطفای حریق در راستای جلوگیری از یخ‌زدگی برای فصول سرما و یخبندان در دست اجرا خواهد بود.


نیروهای آتش‌نشانی مهاباد مانور اطفای حریق برگزار کردند

رحمان احمدی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد به هاژه گفت: همزمان با افتتاح سیستم اطفای حریق مجتمع تاناکورای مهاباد، مانور اطفای حریق در این مجتمع اجرا شد.

احمدی هدف از اجرای این مانور را، بررسی توان حفظ آرامش در صاحبان واحدهای صنفی، بررسی توان عملیاتی و همچنین تست و‌ آزمایش سیستم اطفای حریق عنوان کرد.

به گزارش هاژه، نصب و استقرار سیستم اطفای حریق یکی از مطالبات چندین ساله واحدهای صنفی مستقر در مجتمع تاناکورای مهاباد بود.