تاریخ: ۱۴۰۱/۵/۲۹
مسوولان: صف‌های طولانی امروز و فردا تمام می‌شود

به گزارش هاژه، صف‌های طولانی پمپ بنزین طی امروز و فردا به آرامش می‌رسد.

طی چند روز گذشته تعطیلی برخی جایگاه‌های بنزین در مهاباد منجر به ایجاد صف‌های طولانی در مراکز عرضه سوخت شده است.

شهروندان مهابادی در این چند روز از ایجاد صف‌های طولانی و تعطیلی برخی جایگاه‌ها انتقاد کرده‌ و خواستار ساماندهی وضعیت شده‌اند.

یک منبع آگاه در گفتگو با هاژه اظهار کرد که ایجاد صف‌های طولانی بنزین تنها مربوط به شهرستان مهاباد نیست و علاوه بر شهرهای همجوار، 25 استان کشور درگیر این موضوع هستند.

وی افزود: طی چند روز گذشته مصرف بنزین در سراسر کشور بشدت افزایش یافته و تأمین سوخت شهرستان مهاباد که به شهرهای همدان و استان‌های دیگر انتقال یافته، به علت طولانی بودن مسافت، در تحویل سهمیه سوخت این شهرستان تأخیر ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه تقاضا برای خرید سوخت در شهرستان مهاباد نیز افزایش یافته، تصریح کرد: در این وضعیت برخی رانندگان مهابادی برای پر کردن باک خودروها به جایگاه‌های سوخت مراجعه کرده‌اند و همین امر موجب ایجاد صف‌های طولانی شده است.

این منبع آگاه در ادامه اظهار کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته تأمین سوخت شهرستان مهاباد از طریق خطی و حمل و نقلی، از طی امروز و فردا صف‌های طولانی در جایگاه‌های سوخت کاهش خواهد یافت و وضعیت به تعادل خواهد رسید.

مسوولان شرکت نفت شهرستان مهاباد نیز از شهروندان خواسته‌اند، تا فردا از مراجعه غیر ضروری به جایگاه سوخت خودداری کنند تا وضعیت ساماندهی شود.