تاریخ: ۱۴۰۱/۶/۱۴
پیش بازی هوادار - پرسپولیس/ دربی کوچک تهران بدون حضور هوادار!
هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران
دوشنبه 14 شهریور ماه
ساعت 19:00
داور: بیژن حیدری

وضعیت هوادار: شاگردان ساکت الهامی که هفته گذشته مقابل تراکتور به تساوی رسیدند، در این بازی خانگی به دنبال کسب امتیاز مقابل پرسپولیس هستند. 
وضعیت پرسپولیس: سرخپوشان برای ماندن در صدر جدول، به دنبال گرفتن هر سه امتیاز این بازی و البته شکست طلسم نبردن هوادار است.
غایبان: پرسپولیس در این مسابقه محروم یا مصدومی ندارد اما هوادار حسین صادقی را به علت مصدومیت در اختیار ندارد. 

نتیجه هفته گذشته و جدول: هوادار با تراکتور به تساوی بدون گل رسید و پرسپولیس با 2 گل صنعت نفت آبادان را شکست داد. در جدول، هوادار با 5 امتیاز در رده هشتم قرار دارد و پرسپولیس 8 امتیازی، صدرنشین لیگ است. 
چهره‌های ویژه: مظاهر رحیم‌پور و داود فنایی که فصل قبل عضو کادر فنی پرسپولیس بودند، فردا باید مقابل تیم سابقشان قرار بگیرند و تقابل آنها با یحیی گل‌محمدی، یکی از اتفاقات جالب این بازی خواهد بود.

نتایج تقابل های هوادار - پرسپولیس
هوادار 0 - پرسپولیس 0 (لیگ بیست‌ویکم)
پرسپولیس 2 - هوادار 2 (لیگ بیست‌ویکم)

به گزارش هاژه اسپورت؛ پرسپولیس که با دو برد متوالی آماده بازی با شاگردان ساکت الهامی شده، در شرایطی در ورزشگاه خالی از تماشاگر دستگردی به مصاف هوادار خواهد رفت که تقابل دو تیم در فصل گذشته برنده نداشت و رضا عنایتی در هر دو بازی رفت و برگشت موفق شد شاگردان یحیی گل‌محمدی را متوقف کند و حالا پرسپولیس برای ماندن در صدر جدول، به دنبال گرفتن هر سه امتیاز این بازی و البته شکست طلسم نبردن هوادار است.