تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ خرداد ساعت ۱۱:۲۷ بازدید: 551      نظرات: 2      کد مطلب: 11142

ثبت نام دوره های مشاغل سینمایی و پیش ثبت نام دوره فیلمسازی در انجمن سینمای جوانان مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه ، رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد از آغاز ثبت نام دوره‌های مشاغل سینمایی و پیش ثبت نام دوره فیلمسازی انجمن سینمای جوانان ایران دفتر مهاباد خبر داد.

رحیم بایزیدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: دوره های مشاغل سینمایی ( عکاسی مقدماتی ، فیلمبرداری، آموزش نرم افزار پریمایر، عکاسی دیجیتال و فتوشاپ به صورت تک درس و در زمان دوماهه برگزار خواهد گردید.

وی با اشاره به اینکه پیش ثبت نام  سی و یکمین دوره فیلمسازی  در جهت آموزش و کشف استعداد های جوان شروع شده است افزود: دوره های فیلمسازی با دوره زمانی هفت ماهه  و در ایام هفته هنرجویان با آموزش درس‌های از جمله، کارگردانی، فیلمنامه نویسی، مستند سازی، صدابرداری و... آشنا خواهند شد.

بایزیدی تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این دوره‌های به انجمن سینمای جوان مهاباد واقع در خیابان امام خمینی (ره)، مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان مراجعه کنند.

رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد اضافه کرد: به شرکت کنندگان موفق، گواهینامه معتبر از سوی معاونت امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطا می‌شود.

رحیم بایزیدی در پایان اظهار کرد: برای این دوره‌ها شرایط سنی خاصی در نظر گرفته نشده است و شرکت کنندگان می‌توانند تا تاریخ ۳۰ خردادماه نسبت به ثبت نام در رشته مورد نظر اقدام کنند.

انجمن سینمای جوانان مهاباد یکی از انجمن های فعال در زمینه  آموزش فیلمسازی با سه دهه فعالیت در جنوب استان آذربایجان غربی است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

امیر حسی ۱۳۹۸/۶/۵
سلام من میخوام کلاس های کارگردانی سینما یا فیلم سازی رو تو تهران شرکت کنم باید چیکار کنم ؟هزینش؟مدت دوره؟ شروع دوره؟
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

امیرحسین باقریشاد ۱۳۹۸/۵/۲۰
دوست دارم بازیگر شم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد