تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ خرداد ساعت ۱۷:۳۵ بازدید: 876      نظرات: 0      کد مطلب: 11145

کشف 8 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 2 کلاهبردار اینترنتی در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد از کشف 8 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 2 کلاهبردار اینترنتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رضا ظهیریان در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد به دنبال خبری مبنی بر فعالیت فردی به هویت معلوم که در سطح شهرستان که اقدام به تهیه و توزیع انواع مواد مخدر می‌نمود پس از تحقیقات گسترده مخفیگاه وی شناسایی و در یک عملیات پلیسی فرد مورد نظر دستگیر شد.

وی افزود: از مخفیگاه متهم مقدار 8 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف و با تشکیل پرونده متهم به مراجع قضایی تحویل گردید.

ظهیریان در ادامه از دستگیری اعضای باند برداشت غیرمجاز اینترنتی در شهرستان مهاباد خبر داد و گفت: درپی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب شخصی، مراتب در دستور کار پلیس فتای شهرستان قرار گرفت و در نهایت با انجام یک عملیات سایبری و فنی متهمین شناسایی و دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: در این زمینه 2 نفر دستگیر و در بازجویی‌ها به ایجاد انواع صفحات فروش پوشاک، خرید ارزان قیمت لوازم خانگی و طراحی درگاه‌های جعلی در کانالهای تلگرامی اعتراف کردند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد افزود: اعضای این باند از طریق درگاه جعلی اقدام به برداشت 300 میلیون تومان از حساب 15 شهروند کرده‌اند.

سرهنگ ظهیریان در ادامه با اشاره ارجاع پرونده به دادسرا و صدور قرار قانونی برای متهمین، از شهروندان خواست در هنگام خرید اینترنتی حتما از سایت‌ها و کانالهای معتبر خریداری نمایند و از هر نرم افزاری برای خرید استفاده نکنند.

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد در ادامه از دستگیر سارقان احشام در چند روز گذشته خبر داد و گفت: 2 سارق حرفه که در شهرستان‌های مجاور و مهاباد اقدام به سرقت می‌کردند با اقدام به موقع پلیس دستگیر و تحویل مقامات قضایی گردیدند.

وی افزود: از این سارقان 45 رأس گوسفند به ارزش 70 میلیون تومان کشف و یک نفر مالخر نیز در این رابطه دستگیر شد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد