تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ خرداد ساعت ۲۰:۴۲ بازدید: 521      نظرات: 0      کد مطلب: 11148

شهرداری آثار و وسایل شخصی مفاخر بوکان را جمع آوری می کند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، همزمان با اجرایی شدن موزه مفاخر بوکان، شهرداری بوکان با انتشار فراخوانی اعلام کرد که آثار و وسایل شخصی شاعران، نویسندگان، هنرمندان، علماء و دانشمندان شهرستان بوکان را جمع آوری می کند.

در متن این اطلاعیه آمده است:

با عنایت به مرمت و بازسازی منزل استاد عباس حقیقی و اجرایی شدن طرح موزه‌ی مفاخر شهرستان بوکان و در راستای صیانت و توسعه فرهنگ این دیار، شهرداری بوکان در نظر دارد آثار و وسایل مفاخر و مشاهیر شهرستان را جمع آوری و سازماندهی و در موزه مفاخربوکان به نمایش بگذارد.

در همین راستا و به منظور معرفی هر چه بهتر مفاخر و مشاهیر (شاعران، نویسندگان، هنرمندان، علماء، دانشمندان و...) به نسلهای آینده و نیز گردشگران و مهمانان شهرمان بدینوسیله از عمومی شهروندان فرهیخته دعوت می نماید آثار و وسایل شخصی اعم از کتاب، مقاله، دست نوشته، آثار هنری، مدارک شناسایی، عکس، فیلم، فایل صوتی، نامه، خاطرات، وصیت نامه، و هرآنچه که ارتباط مفهومی و محتوایی با مشاهیر فرهنگ و هنر این دیار را دارد،  را به مدیریت زیباسازی شهرداری بوکان (کریم مردانی :09143816324 ) اهداء و رسید دریافت نمایند.

شایان ذکر است که آثار و وسایل دریافتی پس از اخذ نظر کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر با ذکر نام اهداء کننده در موزه به نمایش گذاشته خواهد شد.

بدون تردید، همکاری و همراهی شما دوستداران علم و فرهنگ موجب غنی شدن موزه مفاخر بوکان و اشاعه فرهنگ و هنر غنی دیار فرهیختگان، شهر بوکان خواهد بود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد