تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۱ تير ساعت ۲۳:۴۲ بازدید: 1584      نظرات: 0      کد مطلب: 4241

کشته شدن 3 نفر در حوادث رانندگی در جاده بوکان


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز چهارشنبه 21 تیرماه سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی رئیس پلیس شهر بوکان در گفتگو با خبرنگار هاژه با اعلام خبر وقوع دو فقره تصادف فوتی در محورهای مواصلاتی بوکان از کشته شدن 3 نفر در این حوادث خبر داد. 
وی گفت: بدنبال تماس های مردمی با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف مرگبار در محور بوکان _ مهاباد حوالی روستای شرفکند، بلافاصله فرمانده انتظامی و نیروهای تحت امر در معیت عوامل امدادی وپلیس راه در محل وقوع تصادف منجر به فوت حضوریافت.
فرمانده نیروی انتظامی ضمن ابراز همدردی با خانواده جانباختگان عامل انسانی را یکی از سه عامل اصلی تصادفات (انسان، جاده، وسیله نقلیه) امروز در محور مواصلاتی شهرستان بوکان اعلام نمود .
وی در ادامه اظهار داشت: متاسفانه علیرغم تاکیدات و توصیه های مکرر پلیس در جهت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله  استفاده از کلاه ایمنی وداشتن سرعت مطمئنه وپرهیز از سبقت غیر مجاز بازشاهد وقوع تصادفات این چنینی به جهت عدم رعایت اصول راهنمایی و رانندگی هستیم.
سرهنگ محبعلی افزود: در تصادفات فوتی امروز که در جاده روستایی( حاجی لک و سرچنار) و جاده بین شهری ( بوکان _ مهاباد)اتفاق افتاد هر دو تصادف منجر به فوت ما بین موتور سیکلت و وانت سایپا بود که در تصادف قبل از ظهر راکب موتور سیکلت و در تصادف بعد از ظهر هم راکب و هم ترک نشین موتور سیکلت به علی شدت جراحات وارده در دم فوت نمودند .
 رئیس پلیس شهر بوکان از هموطنان عزیز و‌خانواده های بزرگوار خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پیشگیری از تصادفات گام مهمی را در حفظ نیروهای انسانی کشورمان برداریم .ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد