تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۲ تير ساعت ۱۱:۳۸ بازدید: 593      نظرات: 2      کد مطلب: 4242

کارگروه اشتغال ایثارگران مهاباد تشکیل جلسه داد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز پنج شنبه 22 تیرماه جلسه کارگروه اشتغال امور ایثارگران به ریاست صنعتی مسئول امور اجتماعی فرمانداری در سالن جلسات فرمانداری مهاباد برگزار شد.

در ابتدا روشنفکر رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با توجه به نگاه ویژه ایی که امام راحل به خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران داشته اند، باید همه مسئولان هر آنچه که در توان دارند برای خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان انجام دهند.
 
وی افزود: حدود هشت هزار نفر تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران مهاباد هستند که از این تعداد هزار نفر از این نهاد حقوق دریافت می کنند و مابقی از برخی از خدمات جامع ایثارگران استفاده می نمایند.

در ادامه حصاری مسئول امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران به قرائت دستور جلسه و مصوبات جلسات گذشته پرداخت و خواهان همکاری بیشتر ادارات سطح شهر بخصوص آموزش و پرورش و اجرای قوانین کشوری در راستای جذب فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شد.

وی همچنین از بانک ها خواست در اهدای تسهیلات و وام به خانواده های شهدا و امور ایثارگران مساعدت بیشتری نمایند.

صنعتی مسئول امور اجتماعی فرمانداری نیز با بیان اینکه باید مصوبات مطروح در این جلسه پیگیری و اجرایی شوند اظهار کرد: ما هر چه امروز داریم به خاطر خون شهیدان، جانبازان و ایثارگران است، لذا باید همه وامداران این عزیزان و خانواده هایشان باشیم.

وی افزود: سعی می شود با رایزنی های که با مسئولین سطح شهرستان خصوصا بانک ها انجام می گیرد، خدمات رسانی و اعطای تسهیلات به خانواده های شهدا و ایثارگران تصریح گردد.

در این نشست نمایندگان شبکه بهداشت و درمان، جهاد کشاورزی، بانک توسعه و تعاون، صنعت، معدن و تجارت، اصناف، اموزش و پرورش به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود برای خدمات رسانی بهتر به خانواده های شهدا و ایثارگران پرداختند. 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حسین صالحی ۱۳۹۶/۴/۲۲
با سلام . با تشکر از خبر گزاری هاژه اینجانب فرزند شهید هستم 45 سال سن دارم مدرک تحصیلی دیپلم دارم باتوجه به مراجعات چندین ساله به این ارگان هیچ گونه خدمتی به این جانب نشده است نه از نظر استخدامی ونه ازنظر خود اشتغالی .حال عاجزانه از مسئولین محترم این نهاد خواستارم بجای تشکیل این جلسات فرمالیته وخودنمای واقعا به درد این جوانها برسند . درد زیاد است ولی چه فایده ..............
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۴/۲۲
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مسئولین .اینجانب فرزند شهید بوده ودر بازار آزاد شاغل میباشم با توجه به رکود بازار جهت دریافت تسهیلات بانکی وموانع پیش رو چگونه میتوانم با دریافت معرفی نامه از ان اداره معظم برای دریافت وام اقدام نمایم .با تشکر

نظر خود را براي ما ارسال كنيد