تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۲۴ تير ساعت ۱۸:۲ بازدید: 626      نظرات: 0      کد مطلب: 4249

پیام فرماندار مهاباد به مناسبت روز بهزیستی و تأمین اجتماعی


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، دکترشجاعی معاون استانداروفرماندار ویژه شهرستان مهاباد در پیامی روز بهزیستی و تامین اجتماعی را به دست اندرکاران این امر تبریک گفت.
متن کام پیام بدین شرح است:
بسمه تعالی
25تیرماه در تقويم جمهوري اسلامي ايران به عنوان« روز بهزیستی و تامین اجتماعي» نامگذاری شده كه در قالب هفته بهزيستي و تامين اجتماعي گرامي داشته مي شود. این هفته، فرصت مناسبي برای بیان اهميت، كاركردها و خدمات گسترده و مؤثر اين دو مجموعه خدماتي است كه به موجب مفادي از اصول قانون اساسي و در جهت تحقق عدالت اجتماعي و خدمت به محرومان و اقشار آسیب پذیر و كم درآمد جامعه شكل گرفته اند.
با توجه به اين كه قشرهای آسیب پذیر و كم درآمد جامعه از مخاطبان تامین اجتماعی و بهزيستي هستند لذا ارایه خدمات درست و به موقع، موجب افزایش امید و رضايتمندي در این گروه ها شده و دست اندركاران اين دو نهاد براي نيل به اين هدف مهم باید بیش از گذشته نسبت به رفع مشكلات مردم اهتمام ورزند.
اينجانب ضمن پاسداشت خدمات و تلاشهاي خدمتگزاران در عرصه مقدس بهزيستي و تامين اجتماعي، فرا رسيدن اين ايام را به تمامي مسئولان و كاركنان خدوم و زحمتكش بهزيستي و تامين اجتماعي شهرستان مهاباد به ويژه مددكاران فداكار، مددجويان و مستمري بگيران گرانقدر، تحت پوشش اين دو سازمان، تبريك و تهنيت گفته، موفقيت روز افزون همگان را از درگاه خداوند متعال مسألت مي نمايم.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد