تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۷ تير ساعت ۱۴:۵۷ بازدید: 2669      نظرات: 7      کد مطلب: 4255
عضو جدید پنجمین دوره شورای شهر:

شهرداری مهاباد بیش از 72 میلیارد تومان بدهی دارد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز سه شنبه 27 تیرماه شهردار سابق مهاباد و عضو پنجمین دوره شورای اسلامی این شهر از بدهی 72 میلیارد و 900 میلیون تومانی شهرداری این شهر خبر داد. 

ابراهیم کریمی گفت: بدهی شهرداری برابر تراز 34 میلیارد تومان است. این در حالی است که مبلغ 7 میلیارد تومان بدهی از بابت عدم پرداخت بیمه پرسنل، 6 میلیارد و 700 میلیون تومان بدهی از بابت پیمانکاران، 3 میلیارد تومان از بابت مالیات پرسنل 2 میلیارد و 700 میلیون تومان از بابت مالیات بر ارزش افزوده پیمانکاران، 15میلیارد تومان از بابت محکومیت قضایی ( ۳ مورد شکایت خصوصی) و حدود 4.5 میلیارد تومان از محل عدم پرداخت ۳ ماه حقوق پرسنل بدهکار می باشد. 

عضو جدید شورای شهر مهاباد اظهار کرد: بر این اساس میزان بدهی شهرداری مهاباد در حال حاضر چیزی حدود 72 میلیارد و 900 میلیون تومان است.

ابراهیم کریمی خاطرنشان کرد: تمامی این بدهی با اسناد و مدارک موجود است و بنده تمام مسئولیت ارائه این آمار و ارقام را قبول خواهم کرد. 

شایان ذکر است چندی پیش صلاح کردستانی شهردار مستعفی مهاباد در جلسه عمومی شورای اسلامی و شهرداری میزان کل بدهی این نهاد را 34 میلیارد تومان اعلام کرده بود.


برچسب ها: بدهی, شورا, مهاباد, هاژه

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

بختیار ۱۳۹۶/۵/۱۰
مهندس کریمی نیازی به تعریف ندارد چون کارنامه درخشان او در تاریخ شهرداری گنجانده شده واقعا لایق بهترینهاست
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

سعید ۱۳۹۶/۴/۳۱
اگر این جریان صحت داره پس چرا تمامی اعضای شورای دور چهارم با آگاهی از واقعه ،مجددا کاندید شدن و چرا مردم به سه نفرشون رأی دادن؟
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

عزیزـ ع ۱۳۹۶/۴/۲۸
از جناب مهندس کریمی تشکر میکنیم به خاطر شفاف سازی مسائل ومشکلات شهردا ی که ارائه امار صحیح احترام وارزش است به شعور شهروندان.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مسعود ۱۳۹۶/۴/۲۸
اگر جدا از کارهای انجام گرفته یا نگرفته در ادوار مختلف شوراها و شهرداران مهاباد ، خودمان به قضاوت بنشینیم با توجه به بحران اقتصادی حاکم مطمئنم چهار سال دیگر وضعیت شورای دور پنجم بدتر از ادوار قبلی خواهد بود و نیازی نیست بر طبل تخریب و جنجال کوبید. در ضمن از لحاظ فعالیت‌های فرهنگی شورای دور چهارم خدمات ماندگاری از خود به یادگار گذاشت
1
2
پاسخ به این اظهارنظر

حسین میکاییلی ۱۳۹۶/۴/۲۷
باسلام مهندس کردستانی بسیارفعال وخدمات رسان بوذ تنها نبایدازبدهی انتقادگرفت بایدازپروژهای عظیم وعمرانی اوهم تشکروقدردانی کرد فراموش نکنیم بسیاری ازشهرداران فعال این نوع بدهیهارا دارند
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

شمال علی پنجه ۱۳۹۶/۴/۲۷
درود بر شرف هرچی مرده .ابراهیم کریمی اسطوره مهاباد
سیامند پناهی ۱۳۹۶/۴/۲۹
داداش یه کم یواشتر برادر من...اسطوره دارای تعریف هستش، چرا بیخود گنده ش میکنی. همین اسطوره شما در زمانی که شهردار بود بدهی های میلیاردیش سر به فلک کشید. اسطوره ای که بعدها بازداشت شد رو میگید، اسطوره ای که تا این اواخر خبری ازش نبود یا اسطوره ای که هنوز مشخص نشد چطور یک شبه تایید شد و رأی آورد؟ جالبه عجب اسطوره ای داری شما...پسرم یه نگاه به تاریخ ملتت بینداز و ببین کیا تو تاریخت اسطوره هستند؟ ببین کیا در ماهیت اسطوره هستند ولی هیچوقت این ادعای گنده رو نکردند. با ساختن چند تا بلوار و یکی دو تا ماشیا آسفالت مگه میشه اسطوره شد؟ باید خدمت جنابعالی عرض کنم همین به ظاهر اسطوره شما در زمان شهرداری خودش که شما میگید فلان و بهمان....از لحاظ مسایل عمرانی شهر رو به گند کشید، همین اسطوره بی رمق شما هنوز هم مشخص نشد چطور با مدرک دیپلم شهردار شد و بعدها با پارتی بازی فوق دیپلم دانشگاه آزاد بهش دادند...برو کمی بیندیش عزیز دلم ....از ماست که بر ماست.....
1
3
پاسخ به این اظهارنظر

ظاهر فتحی ۱۳۹۶/۴/۲۷
مهندس کریمی لایق شهردار جدید میباشد تاریخش درگذشته ثابت کرده ایشان شخصی شایسته میباشد

نظر خود را براي ما ارسال كنيد