تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۲ اسفند ساعت ۱۵:۵۱ بازدید: 288      نظرات: 0      کد مطلب: 6273

آموزش مهارتی یکهزار و 74 نفر در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای مهاباد با بیان اینکه 80 مهارت مختلف در حوزه دولتی و موسسات آموزشی غیردولتی این شهرستان ارائه می شود، گفت: از ابتدای امسال، یکهزار و 74 نفر در قالب 288 هزار ساعت در این دوره ها شرکت کرده اند.
محمدسلیم عباسی افزود: جوشکاری، تاسیسات و لوله کشی، اتو مکانیک، برق صنعتی، برق ساختمان و الکترونیک بیشترین استقبال را در بین مردان در این شهرستان به خود اختصاص داده است.
وی اضافه کرد: رشته های خیاطی، صنایع دستی، چرم دوزی و کامپیوتر نیز در بین خانم ها بیشترین متقاضی را در این شهرستان داشته است.
وی اظهار کرد: امسال به 207 نفر از زندانیان در قالب کارگاه های زندانیان آموزش هایی نظیر برق کاری، مکانیک و مهارت های زندگی آموزش داده شده است.
رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای مهاباد ادامه داد: در پادگان های نظامی این شهرستان نیز 49 سرباز در قالب سه هزار نفر ساعت، آموزش مهارتی دریافت کرده اند.
وی همچنین با بیان اینکه امسال دوره آموزشی تعمیر تلویزیون های ال.ای.دی برای اولین بار برگزار شده است، اظهار کرد: رشته های آموزشی اداره آموزش فنی و حرفه ای مهاباد بر اساس نظر سنجی و استقبال مخاطبان انتخاب می شود.

منبع: ایرنا

 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد