تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۴ خرداد ساعت ۲۰:۲ بازدید: 497      نظرات: 0      کد مطلب: 8626
بعد از 2 سال تعلیق فعالیت

فعالیت دوباره انجمن کارگران ساختمانی مهاباد با هیئت مدیره جدید


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه فرماندار مهاباد از فعالیت مجدد انجمن کارگران ساختمانی مهاباد با هیئت مدیره جدید خبر داد.

ایرج شجاعی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با گذشت 2 سال از تعلیق فعالیت انجمن کارگران ساختمانی، انتخابات جدید صورت گرفته و بعد از تایید صحت انتخابات از سوی تمامی ادارات و بازرسان، این انجمن در آینده ای نزدیک فعالیت هایش را ازسر می گیرد.

وی افزود: انتخابات انجمن کارگران ساختمانی مهاباد با رعایت تمامی معیارهای استاندارد رای گیری و با نظارت چندین بازرس از استان و شهرستان بدون هیچ تخلفی صورت گرفته و این انجمن فعالیتش را بصورت رسمی آغاز کرده است. در چند روز آینده نیز اعتبارنامه های اعضای جدید هیئت مدیره به منتخبان اعطا می شود.

فرماندار مهاباد در ادامه ضمن اعلام حمایت قانونی از این انجمن اظهار کرد: فعالیت کارگران در بخش ساختمان جزو مشاغل سخت محسوب شده و نیازمند توجه ویژه و استفاده از امکانات رفاهی و حمایتی هستند و در این راستا نیز اقداماتی برای تشکیل پرونده و بیمه کارگران درحال انجام است که با شروع بکار دوباره انجمن این اقدامات عملیاتی می شود. تمهیداتی نیز برای بازگرداندن قدرت اجرایی به انجمن اندیشیده شده که شاهد پویایی بیشتر این انجمن در آینده خواهیم بود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با اقدامات صورت گرفته و ایجاد تعامل و هماهنگی که در بین ادارات سازمان تامین اجتماعی، اداره کار و تعاون و رفاه اجتماعی و انجمن کارگران ساختمانی ایجاد می شود، اعضای این انجمن می توانند از امکانات و تسهیلات آن استفاده نمایند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد