تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۲۳ بهمن ساعت ۱۳:۴۲ بازدید: 12046      نظرات: 3      کد مطلب: 17646
جزئیاتی از مرگ 3 عضو یک خانواده در مهاباد

خانواده قربانیان علت اصلی حادثه را اعلام کردند


 به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بیستم بهمن ماه سال‌جاری در جریان رویداد تلخ، یکی از شهروندان مهابادی بعد از کشتن پدر و فرزند خردسالش اقدام به خودکشی با اسلحه می‌کند.

خانواده قربانیان در گفتگو با هاژه علت اصلی را افسردگی شدید بعد از ابتلا به کرونا و عدم تعادل روانی این شخص اعلام کرده‌اند.

آنها گفته‌اند: تنها وضعیت نامتعادل روحی و روانی یکی از اعضای خانواده چنین فاجعه‌ای را رقم زده است.

بیستم بهمن ماه بود که (ص. ب) بعد از کشتن پدرش با اسلحه گرم در خودرو به منزل می‌آید و فرزندش را هم با همان اسلحه به قتل می‌رساند، این شخص بعد از این اقدام، خودکشی می‌کند و جان خود را از دست می‌دهد.

خانواده وی در گفتگو با هاژه برای تنویر افکار عمومی ضمن بیان جزئیات این حادثه دلایل و علت آن را بیان کرده‌اند تا شهروندان از گمانه‌زنی و شایعه پراکنی پرهیز کنند.

یکی از اعضای خانواده قربانیان به هاژه گفت: (ص.ب) بعد از ابتلا به کرونا دچار افسردگی شدید می‌شود به نحوی که تعادل روانی خود را از دست می‌دهد.

آنچنان که این عضو خانواده قربانیان می‌گوید: برای درمان چندین بار به روانپزشک مراجعه کردیم و برای عامل این حادثه دارو گرفتیم اما بدلیل امتناع وی از مصرف، فرار و دورانداختن دارو، حال ایشان رو به وخامت گذاشت.

به گفته او، تمامی اعضای خانواده درصدد بهتر کردن وضعیت روحی و روانی (ص.ب) بودند، اما پیشرفتی حاصل نشد و چندین بار اقدام به خودکشی کرد، در نهایت 20 بهمن ماه با پدرش به بیرون از شهر می‌روند و با کلت کمری به سر پدر تیراندازی می‌کند و وی را به قتل می‌رساند.

او بلافاصله به خانه بازمی‌گردد فرزندش را به اتاقی می‌برد و فرزند 6 ساله خود را هم به همان طریق به قتل می‌رساند، بعد از کشتن پدر و فرزندش، با همان اسلحه خودکشی می‌کند و جان خود را از دست می‌دهد.

خانواده این شخص از علت همراه داشتن کلت کمری این شخص اظهار بی اطلاعی کرده و گفته‌اند: تا این لحظه نمی‌دانیم که وی با این حالت روحی، اسلحه را از کجا تأمین کرده است.

آنها گفته‌اند: شایعه پراکنی‌ها نمک به زخم پاشیدن اعضای خانواده قربانیان است، لذا شهروندان از هرگونه شایعه پراکنی در اینباره خودداری نمایند.

به گفته خویشاوندان و نزدیکان، عامل حادثه دارای مدارک بالای تحصیلی بوده سابقه هیچ یک از جرایم را نداشته است.

نزدیکان وی تایید کرده‌اند که او از افراد خوشنام و پایبند به ارزش‌های اخلاقی در جامعه و خانواده بوده و از وقوع چنین حادثه‌ای شوکه شده‌اند.

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

2
0
پاسخ به این اظهارنظر

مائده پیروتی ۱۴۰۰/۱۱/۲۳
مادر بدبخت اون بچه کوچک
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

ک.ح ۱۴۰۰/۱۱/۲۳
سلام خسته‌ نباشید بنده از‌همسایگان‌ مرحوم هستم. وایشان‌ وخانودشان‌ واقعأ‌ خیلی‌ محترم بودند چندساله که همسایه‌ دیوار به دیوار هستیم درسته ایشان کرونای‌ شدیدی گرفته‌ بودند وبه‌ نظر بنده کرونای‌ باعث. بوجود آمدن این حادثه‌ بوده‌ وهیچ‌ دلیل دیگری نداشت‌ چون ایشان خیلی‌ باخانواده‌ ی‌ خودشان صمیمی بودند وخواهش‌ میکنم از همه‌ی عزیزان که شایعه‌ پراکنی نکنند‌
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سید حسین ۱۴۰۰/۱۱/۲۳
و من عرض عن ذکری فانه له معیشة زنکا

نظر خود را براي ما ارسال كنيد