تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱۶:۴۶ بازدید: 1489      نظرات: 0      کد مطلب: 11215

۲ دهنه کوره زغالگیری توقیف شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مریوان از شناسایی ۲ دهنه کوره زغالگیری در روستای انجیران از توابع این شهرستان خبر داد و گفت: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی اقدام به توقیف و مسدود کردن این کوره ها کردند.
شاهرخ محمودی روز پنجشنبه اظهار داشت: روز گذشته و در ادامه گشت زنی نیروهای یگان حفاظت پاسگاه ویژه منابع طبیعی و آبخیزداری برای بررسی نقاط بحرانی به روستای انجیران بخش خاومیرآباد اعزام شدند.
وی افزود: پس از بررسی نقاط بحرانی محدوده این روستا، ۲ دهنه کوره زغال، ۲۰ کیسه زغال و یک تن مقطوعات چوبی در یکی از این نقاط شناسایی و پس از مستند سازی، مقطوعات چوبی و زغال ها بارگیری و به اداره منابع طبیعی حمل شد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مریوان یادآور شد: تحقیقات برای یافتن عاملان این تخلف ادامه دارد و به محض شناسایی آنها پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال خواهد شد.
وی تاکید کرد: بازرسی‌ها و گشت زنی‌ها به روستاهای جنگل نشین و بحرانی ادامه خواهد داشت و با متخلفین بر اساس ماده ۴۲ و ۴۶ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل‌ها و مراتع برخورد و جرم آنها بر اساس نُرم جدید مجازات است.
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد