تاريخ: ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۳ تير ساعت ۱۵:۱۳ بازدید: 361      نظرات: 0      کد مطلب: 1202

تقدیر از 160 نفر از فعالان قرآنی و قرآن آموزان نوجوان توسط ستاد نظارت بر کانون های مساجد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در چند روز گذشته و در مراسمات جداگانه کانون مساجد مهاباد به مناسبت ماه مبارک رمضان، برگزار کننده هشت محفل انس با قرآن و آئین تقدیر از 160 نفر از فعالان قرآنی و قرآن آموزان نوجوان کلاس های خود در کانون های مساجد بوده است.

ارجمندی، نماینده ستاد نظارت بر کانون های مساجد استان آذربایجان غربی و مسئول دفتر منطقه ویژه مهاباد با اشاره به اینکه برای اولین بار فعالان قرآنی و قرآن آموزان به چنین تعدادی مورد تقدیر قرار می گیرند، افزود که ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد به عنوان متولی ایجاد کانون در مساجد و تقویت و پشتیبانی های لازم اعم از مادی و معنوی از فعالان فرهنگی و قرآنی و هنری در مساجد از طریق تشکیل کانون ها در مساجد، برای اولین بار در مهاباد چنین حرکتی را مورد نظر قرار داده و صرفأ در ماه مبارک رمضان،8 محفل انس با قرآن ترتیب داده است.

وی همچنین با اشاره به تلاش های مداوم این نهاد، اعلام کردند که هر مسجد با تشکیل کانون خود می تواند از حمایت های مادی و معنوی لازم اعم از خرید لوازم اداری و اقلام آموزشی و فرهنگی و.... بهره مند گردد.

ایشان ضمن تشکر از اداره محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان همکار در اجرای مراسمات، از مشارکت های این نهاد هم سپاسگذاری نمود.


محفل انس با قرآن و آئین تقدیر از فعالان قرآنی (تعداد جوایز اهدائی: 25 نفر)

برگزاری محفل قرآنی و اهدای جوایز به قرآن آموزان خردسال و نوجوان (تعداد جوایز :49 نفر)

کانون ایمان(تعداد جوایز اهدایی: 25 نفر)

کانون جنت (تعداد جوایز اهدایی:11 عدد)

کانون دارالحسان (تعداد جوایز اهدایی: 15 عدد)
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد