تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور ساعت ۱۹:۵۰ بازدید: 398      نظرات: 0      کد مطلب: 11611

آغاز ثبت‌نام کارگاه تخصصی عکاسی از موزه‌ها در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مهاباد از برگزاری کارگاه تخصصی عکاسی و تصویربردرای از موزه‌ها در این شهرستان خبر داد.

غلامرضا عبده در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: : این کارگاه آموزشی از طرف اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی در مهاباد برگزار می‌شود.

وی افزود: کلاسهای تخصصی این کارگاه در محل موزه مردم شناسی حمام میرزا رسول در مرکز شهر توسط شهروز صفری مدرس عکاسی برگزار می‌شود و کاوه فرزانه عضو هیات مدیره انجمن عکاسی میراث فرهنگی نیز در این کارگاه حضور خواهد داشت.

عبده تصریح کرد: شرکت کنندگان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  ۰۹۱۴۹۴۴۲۹۶۰ تماس حاصل فرمایند

وی با بیان اینکه به شرکت کنندگان در پایان دوره گواهینامه اعطا می‌شود، اضافه کرد: : این کارگاه به صورت آموزش‌های تئوری و عملی با هدف آشنایی علاقه‌مندان به هنر عکاسی در مکان‌های دیدنی، تاریخی و فضای بسته برای تولید تصاویر حرفه‌ای تشکیل شده است.

سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مهاباد در پایان از ساخت سردر راسته قصابان در جوار موزه مردم شناسی حمام میرزا رسول مهاباد خبر داد و گفت: از محل اعتبارات استانی 9 میلیون تومان برای احداث آن هزینه شده و این بنا در طول 2 ماه ساخته شده است.




ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد