تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۴ آبان ساعت ۲:۵۸ بازدید: 1647      نظرات: 4      کد مطلب: 2244
مشاور وزیر نفت در مهاباد

تمام روستاهای بالای 20 خانوار مهاباد گازرسانی می شوند


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز یک شنبه 23 آبان ماه طی جلسه ای "آخرین وضعیت گازرسانی به روستاهای شهرستان مهاباد" با حضور مشاور و نماینده وزیر نفت، مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی، نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد و جمعی از مسئولین اداری و شوراهای اسلامی روستایی بررسی گردید.

 

در این جلسه که در سالن اجلاس فرمانداری برگزار شد، نماینده مهاباد ضمن انتقاد از عملکرد شرکت گاز نسبت به تعطیلی عملیات گازرسانی به روستاهای این شهرستان طی چهار سال گذشته گفت: عدم گازرسانی به روستاهای مهاباد در این مدت به بهانه موانع طبیعی و صعب العبور بودن راهها به هیچ وجه توجیه پذیر و قابل قبول نیست.

مهندس محمودزاده با بیان اینکه شرکت گاز باید بی لطفی هایی صورت گرفته را جبران کند، اظهار داشت: خلیفان با 110 روستا هنوز یک متر گازرسانی نشده است، ما باید در برابر مردم پاسخگو باشیم.چرا طی چهار سال هنوز عملیات گاز رسانی و علمک گذاری به 7 روستای دشت شهرویران به اتمام نرسیده و کار را نیمه رها کرده اند.

آستانه مشاور وزیر در این جلسه گفت: آقای زنگنه وزیر نفت نگاه و توجه ویژه ای به غرب کشور دارند. وزارت نفت هم مکلف است سوخت آحاد ملت ایران را تامین کند، بدین جهت امروز به پیشنهاد نماینده محترم شهرستان در مهاباد حضور یافته ایم تا نسبت با جمع بندی مشکلات و نارسایی ها به خروجی مناسبی برسیم و با دسته بندی مشکلات بتوانیم در اسرع وقت نسبت به رفع آنها اقدام کنیم.

فرماندار مهاباد نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور مشاور وزیر و مدیر عامل شرکت گاز در شهرستان مهاباد و مثبت ارزیابی کردن جلسه گفت: شهرستانهای مهاباد، میاندوآب و خوی با توجه به اینکه در سطح فرمانداری ویژه هستند، می طلبد نگاه ویژه ای نیز در سطح عملی و فعالیت نسبت به آنها وجود داشته باشد.

در همین جلسه مقرر شد کلیه روستاهای بالای 20 خانوار مهاباد تا پایان سال 97 از نعمت گاز برخواردار شوند.

در حال حاضر سوخت 15487 خانوار روستایی در شهرستان مهاباد و همچنین 980 خانوار در حومه شهر از طریق نفت سفید تامین می گردد.

 حضور مشاور وزیر نفت و مدیر کل گاز استان در مهاباد و همچنین بحث و بررسی و بازدیدهای صورت گرفته از برخی مکانها در این شهرستان به همراه پیگیری های نماینده در این زمینه می تواند دورنمای روشنی را برای روستاییان و بخش های محروم مهاباد ترسیم کند، چرا که زنگ خطر ترک روستاها به علت نبود امکانات ضروری مدتهاست به صدا در آمده... 

عکس: یونس جلفایی آذر 
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

4
0
پاسخ به این اظهارنظر

شاهو ۱۳۹۵/۸/۲۷
از تمام زحمات جناب آقاي مهندس محمودزاده متشكريم زنده باشيد نماينده خستگي ناپذير
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۸/۲۶
امیدوارم عملی شود
4
0
پاسخ به این اظهارنظر

محمود ۱۳۹۵/۸/۲۴
باتشکرازنمایندو شهرمان وسپاس بی پایان ازفرمانداذمحترم
4
0
پاسخ به این اظهارنظر

نیما معروفی ۱۳۹۵/۸/۲۴
از تلاشت برای آبادانی مهاباد سپاسگزاریم خدا یارت باشد آقای مهندس عزیزو بزرگوار

نظر خود را براي ما ارسال كنيد