تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۳۱ شهريور ساعت ۲۰:۸ بازدید: 1318      نظرات: 0      کد مطلب: 12721

جسد سوخته مرد ۴۲ ساله در سنندج پیدا شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کوردستان گفت: جسد سوخته مردی ۴۲ ساله که مفقود شده بود در سنندج پیدا شد.
سرهنگ عبدالله فاتحی روز یکشنبه اظهار داشت: ۲۸ شهریور آتش‌سوزی خودروی سواری در جاده فرعی روستای گندمان از طریق تماس‌های مردمی با کلانتری ۱۹ حسن آباد شهر سنندج  اطلاع داده شد که بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی اضافه کرد: در بازدید از صندوق عقب خودروی سمند جسد سوخته مردی ۴۲ ساله کشف شد که با حضور عوامل پلیس آگاهی و تشخیص هویت بررسی‌ها آغاز شد.
سرهنگ فاتحی افزود:‌ بلافاصله با هماهنگی مراجع قضایی جسد به مرکز پزشکی قانونی منتقل و در آنجا مشخص شد مربوط به مردی ۴۲ ساله است.
وی یادآور شد: در بررسی‌های بعدی مشخص شد جسد متعلق به فردی اهل یکی از شهرهای استان کرمانشاه است که مفقودی او روز قبل اعلام شده بود.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کوردستان با اشاره به اینکه ساعت هفت صبح روز مفقود شدن این فرد، گوشی تلفن همراه او نیز خاموش شده بود اظهار داشت:‌ تحقیقات تکمیلی ادامه دارد و اطلاعات جدید از طریق پلیس اطلاع‌رسانی خواهد شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد