تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۱۳ مهر ساعت ۸:۳۷ بازدید: 1197      نظرات: 1      کد مطلب: 12778
دوستی‌های اینترنتی عاملی برای گرفتاری کاربران

شکار دختران دم بخت با ترفند ازدواج


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رئیس پلیس فتا آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه دوستی‌های اینترنتی عاملی برای گرفتاری کاربران استاظهار کرد: در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا (www.cyberpolice.ir) بخش ارتباطات مردمی گزارش کنند. 
سرهنگ دوم کارآگاه اکبر نصرتی افزود: با مراجعه فردی مبنی براینکه شخصی در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به بارگزاری و انتشار تصاویر وی نموده و موجبات مزاحمت و تهدید را فراهم آورده است، موضوع در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه  با بررسی و اقدامات فنی و پلیسی صورت گرفته فرد مورد نظر شناسایی و دستگیر شد، بیان داشت : با دستگیری متهم مشخص شد که وی در شبکه اجتماعی اینستاگرام با ترفند ازدواج، دختران جوان را فریب داده و با آن‌ها رابطه دوستی برقرار می‌کرد.
رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی ادامه داد : فرد مورد نظر با سوء استفاده از اعتماد قربانیان تصاویر و اطلاعاتی را بدست آورده و اقدام به اخاذی و تهدید از طعمه های خود می کرد.
 این مقام مسئول گفت: برای پیشگیری از چنین آسیب‌هایی باید خانواده‌ها نسبت به افزایش آگاهی‌های خود در زمینه فضای مجازی اقدام کنند تا بتوانند از فرزندان خود در برابر خطرات این حوزه مراقبت کنند.
 وی با بیان اینکه هویت افراد در دنیای مجازی غیر‌واقعی است، گفت: نباید با اعتماد بی‌جا به دیگران در فضای مجازی، خود را گرفتار مشکلات سازید.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

فاروق ۱۳۹۸/۷/۱۳
آقا جان برعکسش هم است.
بعضی از دختران که با آرایش و ... در جامعه خودنمایی میکنند و با پسرانی که وضع مالی مناسبی داند ازدواج میکنند و بعد از مدتی به بهانه اینکه حوصله م از زندگی سر رفته دنبال طلاق و گرفتن مهریه هستن. موارد زیادی دیده میشه که خانم حوصله ش سررفته و مهریه رو گذاشته اجرا...

نظر خود را براي ما ارسال كنيد