تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۵ مهر ساعت ۱۸:۴۱ بازدید: 1019      نظرات: 0      کد مطلب: 12794

دستگیری سارق کابل‌های مخابراتی و کالای مسرقه در بوکان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری سارق کابل‌های مخابراتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سلمان حیدری در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بدنبال شکایت اداره مخابرات شهرستان مبنی بر سرقت سیم کابل های مخابراتی توسط سارق یا سارقین و ایجاد اختلال در خطوط تلفن روستایی، موضوع بصورت ویژه در دستور کار تیم های عملیاتی پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع اقدامات گسترده ای با هماهنگی مرجع قضایی در جهت دستگیری سارقین بعمل آمد و در یکی از محورهای  روستایی سارق در عملیات غافلگیرانه بهمراه آلات و ادوات جرم و مقدار قابل توجهی سیم کابل سرقتی دستگیر گردید.

حیدری با بیان اینکه ارزش کالای مسروقه توسط کارشناسان اداره مخابرات بیش از 150 میلیون تومان برآورد شده تصریح کرد: در این خصوص یک نفر دستگیر و یک دستگاه وانت پیکان توقیف گردیده و تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد .

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان در ادامه از توقیف دو محموله 292 حلقه لاستیک خارجی و 350 هزار نخ سیگارت خارجی قاچاق خبر داد و گفت: در این رابطه 2 نفر دستگیر و 2 خودرو توقیف شده است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد