تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۴ مهر ساعت ۱۶:۱۵ بازدید: 2553      نظرات: 0      کد مطلب: 12810

قاتل فراری دستگیر شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فردی که یک مرد را به قتل رسانده و جسد او را سوزانده بود به همراه همدستش در کمتر از یک ماه پس از ارتکاب جرم توسط ماموران پلیس فرماندهی انتظامی کوردستان دستگیر شدند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان روز چهارشنبه اظهار داشت: جسد سوخته مقتول اواخر شهریور در جاده فرعی روستای گندمان شهرستان سنندج و در خودرویش پیدا شده بود که بلافاصله ماموران آگاهی فرماندهی انتظامی کوردستان تحقیقات برای یافتن قاتل را آغاز کردند.
سرهنگ عبداله فاتحی با بیان اینکه در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد قاتل همراه یک نفر دیگر، مقتول را به خانه باغی کشانده و با ضربات چاقو او را به قتل می‌رساند، افزود: انگیزه قتل اختلافات شخصی اعلام شد و قاتل و همدستش، پس از قتل، جسد مقتول را با خودروی خودش به خارج از شهر برده و سپس به آتش می‌کشند.
روز ۲۸ شهریور آتش‌سوزی خودروی سواری در جاده فرعی روستای گندمان از طریق تماس‌ مردم با ۱۱۰ اعلام و ماموران کلانتری ۱۹ حسن آباد شهر سنندج برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند، در بازدید از صندوق عقب خودروی سمند جسد سوخته مردی ۴۲ ساله کشف شد و با حضور عوامل پلیس آگاهی و تشخیص هویت بررسی‌ها برای یافتن قاتل آغاز شد،  مقتول مردی ۴۲ ساله و اهل یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه بود.
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد