تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۱۱ آبان ساعت ۱۱:۴۰ بازدید: 396      نظرات: 0      کد مطلب: 12855

دعوت مسوولان شهرستان مهاباد از مردم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، امام جمعه ،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد و نماینده مردم شریف مهاباد در مجلس شورای اسلامی در پیامی مشترک از مردم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان دعوت کردند.
 متن این بيانيه ، به شرح زیر است: 
بســـم تعـــــالی
سيزدهم آبان ماه، نماد ظلم ستیزی و استکبار ستیزی ملت ایران و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران و يادآور تبعيد حضرت امام خمینی(ره) در سال ۴۳، کشتار دانش آموزان بي گناه در سال ۵۷ توسط رژيم وابسته شاه و تسخير لانه جاسوسي در سال ۵۸ توسط دانشجويان پیرو خط امام است.
این روز که امام راحل(ره) آن را انقلاب دوم نامیدند ودر بیانات گُهربار مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، تجلي آزادگي، شجاعت و غيرت انقلاب ملت ايران  است و در تاريخ کشور به عنوان یوم ا... و روز ملي مبارزه با استکبار جهانی به ثبت رسيده است.
مردم شریف شهرستان مهاباد ؛ شرایط حساس کنونی و تهدیدها و هجمه‌های همه جانبه دشمنان علیه کشور عزیزمان ایران وظیفه ما را سنگین‌تر کرده و همه باید در راهپیمایی ۱۳ آبان به عنوان تکلیفی دینی و انقلابی و یک ضرورت تاریخی و تجديد ميثاق با آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي و برائت و انزجار از استکبار جهاني، شرکت کنیم.
تا به تمام جهانیان ثابت کنیم راه ومسیر انقلاب اسلامی ظلم ستیزی وزیر بار خواسته های قلدرهای جهانی نرفتن است.همه باهم در کنار دانشجویان ودانش آموزان خواهیم ایستاد تا اعلام نماییم که ، دل بستن به مستکبرین ودر راس آنها آمریکا کاری عبث وبیهوده است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد