تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۰ آبان ساعت ۱۶:۵۸ بازدید: 2706      نظرات: 1      کد مطلب: 12889

شناسایی و دستگیری قاتل در بوکان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از شناسایی و دستگیری قاتل در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ سلمان حیدری در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: طی هفته گذشته بر اثر نزاع خیابانی یک شهروند توسط فردی باهویت معلوم و با استفاده از سلاح سرد مورد ضرب و جرح قرار گرفته و بعلت جراحات وارده به اورژانس بیمارستان شهید قلی پور منتقل و تحت عمل جراحی قرار میگیرد .
وی افزود: پس از انجام عمل جراحی فرد مصدوم جهت بستری به بخش منتقل میگردد.اما متاسفانه در تاریخ شانزدهم آبان ماه مصدوم در بیمارستان فوت می کند.
حیدری تصریح کرد: موضوع به‌صورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی قرار گرفت وماموران با هماهنگی مقام قضایی به محل وقوع جرم اعزام و تحقیقات گسترده ای در جهت دستگیری ضارب را انجام دادند.
وی اضافه کرد: با تحقیقات به موقع، سریع و هوشمندانه ماموران، متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به پلییس آگاهی منتقل گردید.
فرمانده انتظامی شهرستان بوکان در پایان اظهار کرد: در بررسی‌های به عمل آمده و اعترافات صریح متهم مشخص شد، ضارب به‌علت اختلاف  حساب با مقتول درگیر و با ضربات چاقو وی را مصدوم مینماید که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

بنده ی خدا ۱۳۹۸/۸/۲۱
دست تک تک ماموران گل وطنمان درد نکنه موفق باشند واجرشان با آغاامام زمان

نظر خود را براي ما ارسال كنيد