تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۰ آبان ساعت ۱۸:۰ بازدید: 1959      نظرات: 1      کد مطلب: 12893

دو کشته در پی انفجار مخزن بنزین کامیون


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، انفجار مخزن سوخت  خودروی کامیون در محمدیار 2 کشته برجای گذاشت.
شهردار در این خصوص اظهار کرد: در پی بی احتیاطی دو جوشکار که 30 و 50 سال سن داشتند، مخزن سوخت کامیون که کاملا خالی نشده بود، منفجر شد و جان این دو جوشکار را گرفت.
مهندس ناهید اضافه کرد: در پی این حادثه که ساعاتی قبل رخ داده است، 5 نفر از جمله راننده کامیون نیز به شدت زخمی و به بیمارستان منتقل شده است. 
تنزیلی سرپرست ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری محمدیار با تایید این خبر گفت: این حادثه در پی عملیات جوشکاری در داخل تانکر ۵۰ هزار لیتری مخصوص حمل سوخت رخ داده است.
تنزیلی ضمن هشدار و توصیه رعایت نکات ایمنی به جوشکاران و کارفرمایان تانکرهای مخصوص سوخت افزود: بسیاری از کارفرمایان و جوشکاران گمان می کنند با شستشوی ساده، این تانکرها از هرگونه بخار و عوامل اشتعال زا تهی می شود و این در حالیست که رفع آلودگی تانکرهای سوخت، مستلزم بهره گیری از تکنولوژی و رعایت نکات ایمنی است.
سرپرست ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری محمدیار تاکید کرد: به علت بسته بودن فضای تانکر به طور معمول اغلب جوشکاری ها به دلیل نبود تهویه دچار حادثه می شوند.
منبع: صداوسیماارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۸/۲۲
به نظر بنده نیروی انتظامی باید جلو قاچاق سوخت تانکر ها به عراق را کاملا کنترل کرد و از توقف در معابر جلوگیری شود واالاه شاهد حوادث ناگوار خواهیم شد

نظر خود را براي ما ارسال كنيد