تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۹ آذر ساعت ۱۳:۱ بازدید: 2359      نظرات: 0      کد مطلب: 12967

آزادی کودک ۱۰ ساله از دست آدم‌ربایان


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از ناکامی آدم ربایان در اجرای نقشه خود و آزادی پسربچه ۱۰ ساله از دست آن‌ها با هوشیاری و حضور به موقع پلیس کرمانشاه خبر داد.
سردار «علی اکبر جاویدان» روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: پس از مراجعه یکی از شهروندان به کلانتری الهیه در خصوص مفقود شدن پسربچه ۱۰ ساله اش به نام محمد و عدم مراجعت وی به منزل پس از تعطیلی مدرسه، رسیدگی به موضوع در دستور کار گارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: تیمی از اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان در تحقیقات گسترده خود به این نتیجه رسیدند که پسربچه ۱۰ ساله از سوی فرد یا افرادی ربوده شده و پس از دادن آموزش های لازم به خانواده وی، دامنه تحقیقات خود را برای شناسایی عوامل آدم ربایی آغاز کردند.
سردار جاویدان تصریح کرد: کارآگاهان در تحقیقات خود دریافتند که ۲ نفر با یک دستگاه خودروی برلیانس حوالی منزل این خانواده، وی را سوار خودرو کرده و به نقطه نامعلومی منتقل کرده اند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: باتوجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان پلیس آگاهی جستجوی خود را برای شناسایی مخفیگاه آدم ربایان که ۴۹ و ۳۶ ساله بودند، گسترش داده و در نهایت موفق به شناسایی این مکان در محلی درشهر کرمانشاه شدند.
وی گفت: با شناسایی مخفیگاه آدم ربایان و پس از هماهنگی با مقام قضائی، کارآگاهان در عملیاتی حساب شده و بدون هیچ درگیری موفق به آزادی محمد ۱۰ ساله و دستگیری هر ۲ آدم ربا شدند.
سردار جاویدان با اشاره به تحویل پسربچه ۱۰ ساله به خانواده اش، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها انگیزه خود را از این کار اختلافات مالی با پدر فرد ربوده شده عنوان کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از معرفی هر ۲ آدم ربا به دستگاه قضائی برای صدور احکام لازم خبر داد.
وی در پایان گفت: برخورد پلیس با هرگونه جرم بخصوص جرایم خشنی نظیر آدم ربایی سخت و قاطعانه خواهد بود و تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد عده ای به هر دلیل و بهانه ای امنیت کرمانشاه را با چالش مواجه کنند.
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد