تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ آذر ساعت ۲۰:۱۵ بازدید: 1703      نظرات: 0      کد مطلب: 14030

اثر عکاس خبری هاژه جزو 20 عکس برتر مسابقه فیلارمونیای قرقیزستان معرفی شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، اثر عکاس خبری پایگاه خبری هاژه، در مسابقه عکاسی فیلارمونیای قرقیزستان جزو 20 اثر برتر شناخته شد.
اثر اوین عباسی در این مسابقه جهانی عکاسی در بخش کودک تقدیر ویژه جشنواره را کسب کرد و جزو 20 اثر انتخابی جشنواره معرفی شد.
در این مسابقه میلاد مولودی عکاس سنندجی نیز نشان طلای FPC جشنواره فیلارمونیا قرقیزستان در بخش مردم را کسب کرد.
از جمله مهمترین فعالیت های اوین عباسی  در طی چند سال گذشته می توان به کسب مدال طلای مسابقات جهانی پرسپکتیو هند ، کسب دیپلم افتخار از مسابقات گرجستان، کسب دیپلم افتخار از مسابقات مقدونیه ، راهیابی به فینال مسابقات fucus albani 2017 و‌ انتخاب جزو ۵۰ عکاس برتر جهان در این مسابقه، حضور در چند نمایشگاه بین المللی در آلبانی ، ترکیه ، ارمنستان ، گرجستان ، اربیل و ...، منتخب به عنوان ۵۰ عکاس برتر ایران در مسابقه ویرا ، منتخب به عنوان ۱۰ عکاس برتر مسابقات خنج در ایران و حضور در چندین نمایشگاه گروهی عکاسان ایرانی در داخل ایران اشاره کرد.
عباسی اولین نمایشگاه انفرادی خود را در آبان ماه ۹۸ به نام هه رمان ئه وین برگزار کرد.
به گزارش هاژه، اوین عباسی  متولد 1367 در روستای شوی از توابع بانه است،  وی تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در شهرهای تهران، پیرانشهر، کرج و بانه به پایان رسانید در سال ۱۳۹۲ فارغ التحصیل کارشناسی حقوق از دانشگاه پیام نور سقز شد.  عکاسی را از همسرش بختیار عباسی آموخت و از سال ۱۳۹۴ به صورت تخصصی شروع به فعالیت عکاسی نموده است.
جشنواره بین المللی عکس فیلارمونیا  توسط انجمن عکاسان آسیایی با همکاری فوکوس در کشور قرقیزستان برگزار می شود این جشنواره زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) (با شماره پاتروناژ 2019/562) و انجمن عکاسان آمریکا PSA (با شماره پاتروناژ 528-2019) و کلوپ عکس فوکوس (با شماره پاتروناژ W2019/B02) برگزار می شود. عکس هاي راه يافته به این جشنواره, ضمن ثبت در آرشیو FIAP و PSA بنام عکاس, براي دريافت القاب FIAP و PSA نیز محاسبه خواهد شد.
 
لینک نتایج و عکس‌های جایزه گرفته دوره 2019بخش کودک
 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد