تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۱ دي ساعت ۱۹:۵۳ بازدید: 917      نظرات: 0      کد مطلب: 14100

دستگیری سارقین خودرو و قطعات/ توقیف 30 خودروی فاقد پلاک در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد از دستگیری اعضای باند سارقین خودرو و قطعات آن در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ برزو تجاری در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد جدی با سارقین حرفه‌ای، 4 نفر از اعضای باند سارقین خودرو در این شهرستان دستگیر شدند.
 
وی افزود: از سارقین 4 دستگاه خودروی سند نمره و 4 دستگاه موتور سیکلت مسروقه و تعداد قابل توجهی قطعات خودرو کشف و پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی گردیدند.
سرهنگ تجاری در ادامه از اجرای طرح برخورد با خودروهای فاقد پلاک در سطح شهرستان خبر داد و گفت: طرح توقیف خودروهای فاقد پلاک به منظور انتظام بخشی و برخورد با هنجار شکنان در سطح شهر به مرحله اجرا گذاشته شد و در قالب این طرح 30 دستگاه خودر  و 5 دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک توقیف گردید.
وی با بیان اینکه وسایط نقلیه روانه پارکینگ شده‌اند افزود: بیشترین تخلفات صورت گرفته توسط خودروهای فاقد پلاک مربوط به فرار از صحنه تصادفات، تخلفات حادثه ساز، دوبل پارک‌های نامتعارف و دیگر تخلفات بوده است.
فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: اجرای این طرح به درخواست مردم و مبارزه با قانون شکنان و همچنین پاسخگویی پلیس به مطالبات مردمی در دستور کار قرار دارد و در طول سال انجام می‌شود.
عکس آرشیوی است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد