تاريخ: ۱۳۹۸ جمعه ۲۰ دي ساعت ۱۵:۳۶ بازدید: 1950      نظرات: 2      کد مطلب: 14119

شرور قاتل در کرمانشاه زمین‌گیر شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری یک شرور سابقه دار که به علت سرقت های مسلحانه، قتل و جرائم دیگر تحت تعقیب بود، با اقتدار نیروهای پلیس کرمانشاه خبر داد.
سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از دریافت گزارشی مبنی بر حضور یکی از اشرار در کرمانشاه که چند روز پیش با همدستی یک خانم در شهر ساوه دست به سرقت مسلحانه و قتل زده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد این فرد پس از سرقت یک دستگاه خودروی پژو 405 در شهر ساوه، به صورت مسلح وارد منزل دو خانم شده و پس از سرقت طلاجات، یکی از آنها را به قتل رسانده و فرد دیگر را نیز زخمی کرده است.
جاویدان ادامه داد: این شرور سابقه دار سپس به کرمانشاه متواری می‌شود، اما با اشراف اطلاعاتی کاراگاهان پلیس آگاهی، مخفیگاه وی شناسایی و مورد محاصره قرار می‌گیرد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: فرد شرور پس از آنکه متوجه حضور پلیس شد اقدام به تیراندازی به سوی ماموران کرده و سپس متواری می شود.
وی گفت: با این حال کاراگاهان پلیس آگاهی پس از مدتی تعقیب و گریز و با استفاده از قانون بکارگیری سلاح و مجروح کردن وی از ناحیه پای راست، او را دستگیر کردند.
جاویدان تصریح کرد: شرور 31 ساله در بازجویی های ابتدایی ضمن اعتراف به ارتکاب چندین فقره سرقت مسلحانه در گذشته، به قتل خانمی میانسال در شهر ساوه و زخمی کردن یک نفر دیگر اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پلیس مقتدرانه با هرگونه ناامنی و شرارت برخورد می کند، افزود: پایان کار چنین افرادی شروری دستگیری و تسلیم شدن در برابر قانون است.
وی گفت: امنیت خط قرمز پلیس است و هرکسی که بخواهد از این حدود عدول کند با برخورد قاطعانه پلیس مواجه خواهد شد.
جاویدان در پایان با بیان اینکه هیچ مجرمی در کرمانشاه احساس امنیت نمی کند، گفت: آنها به خوبی می دانند که دیر یا زود تسلیم پلیس و نیروهای امنیتی شده و راه فراری ندارند.
منبع: ایسناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

عباس بهروز مهاباد ۱۳۹۸/۱۰/۲۱
باسپاس وتشکر قدردانی فراوان از کل کارکنان زحمتکش دوستتان دارم
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شهروند ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
خسته نباشید دلاور مردان سرزمینم ایران الهم عجل له ویلک الفرج

نظر خود را براي ما ارسال كنيد