تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند ساعت ۲۰:۲۳ بازدید: 1613      نظرات: 0      کد مطلب: 14246

کسب نشان زرین توسط کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان شماره 1 مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مسوول کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان مهاباد از کسب نشان زرین مراکز موفق در کشور از سوی مرکز کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان شماره 1 این شهرستان خبر داد.
افسانه بازیار در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در مراسمی که در تهران در سه بخش مریان جهادگر، مراکز سیار موفق و مراکز ثابت موفق برگزار گردید، کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان شماره یک این شهرستان در بخش مراکز ثابت موفق نشان زرین را دریافت کرد.
وی افزود: شاخصه‌های کیفی نیز شامل  وضعیت فیزیکی  و ظاهری، فضاسازی مرکز، خدمات فنی و کتابداری، برنامه‌ریزی و عملکرد، عملکرد نیروی انسانی، عملکرد نیروی انسانی، مدیریت مرکز، نگهداری وسایل و تجهیزات، تعاملات برون انسانی، شرکت در برنامه‌های استانی و کشور، عملکرد مرکز در برگزاری فعالیت های فرهنگی، هنری و ادبی و رعایت مسائل مالی بود.
بازیار تصریح کرد: کتابخانه سیار شهرستان اشنویه نیز در این مراسم به عنوان مراکز سیار موفق مورد تجلیل قرار گرفت.
به گزارش هاژه، در این آیین از مربیان مجتمع فرهنگی و هنری سنندج و مربی کتابخانه سیار روستایی مریوان نیز بدلیل تلاش‌های فرهنگی و هنری در راستای توانمندی کودکان و نوجوانان تقدیر شد. کتابخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز مریوان در آیین تجلیل از مراکز برتر و مربیان جهادگر پیک امید در تهران حائز رتبه برتر کشوری شد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد