تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۶ اسفند ساعت ۲۱:۱۷ بازدید: 1602      نظرات: 0      کد مطلب: 14379

گزارشی از اقدامات بهمن تدین خیر مهابادی با تولید آب ژاول رایگان


 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، خیر مهابادی با خرید 2 دستگاه تولید آب ژاول طبیعی به شهروندان مواد ضدعفونی کننده رایگان تحویل می‌دهد.
بهمن تدین خیر مهابادی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بدنبال خرید 2 دستگاه تولید آب ژاول طبیعی با مشارکت جمعی از افراد خودجوش و داوطلب با توجه به شیوع کرونا در شهرستان تولید و ضدعفونی بخش‌های مختلف شهر را در دستور کار قرار دادیم.
وی با بیان اینکه تولید آب ژاول طبیعی به سطح بالایی رسیده افزود: با صدور مجوز از سوی فرمانداری محلول پاشی و ضدعفونی مناطق محروم شهر بصورت رایگان تحت پوشش قرار خواهد گرفت.
تدین تصریح کرد: این 2 دستگاه در هر 24 ساعت 5 هزار لیتر با دارا بودن استانداردهای تعریف شده از سوی وزرات بهداشت و زیر نظر کارشناسان بهداشت و درمان شهرستان تولید می‌کنند که هر واحد آن باید به با 9 واحد آب مخلوط کرد.
وی اضافه کرد: محلول پاشی و ضدعفونی مناطق و عابر بانک‌ها  توسط افراد داوطلب بنا به درخواست مسوولان صورت گرفته و در روزهای آینده نیز محلول‌های تولید شده در بین مناطق محروم شهرستان توزیع می‌شود.
تدین اظهار کرد: تولیدات آب ژاول در روزهای گذشته به خودروهای شهرداری مهاباد که ضدعفونی شهر را انجام می‌دادند تحویل داده می‌شد و بیشتر مناطق شهر ضدعفونی و گندزدایی شده است، همچنین منزل افرادی که دارای موارد مشکوک و یا مثبت بودند توسط افراد داوطلب این مجموعه ضدعفونی و گندزدایی شده است.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد